İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü - Son Dakika

İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü

19.01.2012 13:02
İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü, System.String[]

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde bir inşaatta bekçilik yapan evli 2 çocuk babası 45 yaşındaki Erkan Duman, aşırı soğuklar nedeniyle ısınmak için kulübede el arabası içinde ateş yaktı.

Ankara'nın Gölbaşı İlçesi'nde bir inşaatta bekçilik yapan evli 2 çocuk babası 45 yaşındaki Erkan Duman, aşırı soğuklar nedeniyle ısınmak için kulübede el arabası içinde ateş yaktı. Dumandan zehirlenen Erkan Duman'ın, daha sonra soğuktan soğuktan donarak öldüğü öne sürlüldü.

İlçede bir inşaatta bekçilik yapan Erkan Duman, başkentin dondurucu gece ayazında el arabası içinde odunları tutuşturarak ateş yakıp ısınmaya çalıştı. Bekçi Duman, bir süre sonra dumandan zehirlenerek bayıldı. Sabah inşaata gelen gelen işçiler, kulübede Erkan Duman'ın cesediyle karşılaştı.

Kulübe içerisinde el arabasına ateş yaktıktan sonra dumandan zehirlenen Erkan Duman'ın, sonra da soğuktan donduğu öne sürüldü. Cesedi Gölbaşı Devlet hastanesi'ne kaldırılan ve Yozgat'ın Yerköy ilçe nüfusuna kayıtlı olan Erkan Duman'ın arkadaşları ve yakınları sinir krizi geçirdi. - Ankara/ Gölbaşı

İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü
İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü
İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İnşaat Bekcisi Dumandan Zehirlendi, Donarak Öldü - Son Dakika


Son Dakika

Programda sorulara yanıt vermeyince zor durumda kalan Şevval Şahin, takipçi sayısını arttırdı Avrupa'da koronavirüs paniği büyüyor! Ölüm haberleri peş peşe geldi, Fransa'da ulusal karantina ilan edildi Polis memuru, komşusunu 5 kurşunla öldürdü İmamoğlu, İstanbul'daki korona toplantısına neden davet edilmedi? Bakan Koca, ilk kez konuştu Yaşlı adam, zeytin tarlasında şüpheli şekilde ölü bulundu Camiye giren çocukların namaz kılan imamın sırtına çıkıp oyun oynaması yürekleri ısıttı Karabağ'da ateşkesi bozan Ermenistan'dan intikam alındı! Azerbaycan, hedefleri SİHA'larla böyle vurdu CHP İstanbul İl Başkanı Kaftancıoğlu, Cumhuriyet Bayramı törenini terk etti