İnşaat Kalfa ve Ustaları Mesleki Kursları Toplantısı - Son Dakika

İnşaat Kalfa ve Ustaları Mesleki Kursları Toplantısı

12.01.2012 17:40
İnşaat Kalfa ve Ustaları Mesleki Kursları Toplantısı, System.String[]

Bartın Valiliği'nce İnşaat Kalfa ve Ustaları Mesleki Kursları toplantısı yapıldı.

Bartın Valiliği'nce İnşaat Kalfa ve Ustaları Mesleki Kursları toplantısı yapıldı.

Vali Yardımcısı Erdoğan Özdemir başkanlığında yapılan toplantıda, Halk Eğitim Merkezinde ustalık ve kalfalık eğitim kursları açılması kararı alındı.

Kurslarla ilgili detaylı bilgilerin önümüzdeki günlerde duyurulacağı bildirilen toplantıya, TSO Başkanı İsmail Toksöz, İl Özel İdaresi Genel Sekreteri İbrahim Kayış, Organize Sanayi Bölge Müdürü Ferruh Harçvuran, Bartın Halk Eğitim Merkezi Müdürü Mehmet Ali Ulus ile komisyon üyeleri katıldı.

- BARTIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İnşaat Kalfa ve Ustaları Mesleki Kursları Toplantısı - Son Dakika


Son Dakika

11 yaşındaki erkek çocuğunu ağaca bağlayarak istismar etmeye çalışan sapık, bir ilçeyi ayaklandırdı Kahreden haberler peş peşe geldi! 3 doktor daha koronaya yenik düştü Efsane futbolcu Ronaldinho, Azerbaycan'a destek videosu yayınladı Dağlık Karabağ'ın sözde lideri Arayik Harutyunyan'ı korku sardı: Azerbaycan ordusu Şuşa'nın 5 km ötesinde Kanada Başbakanı Trudeau: Nice'te kiliseye saldıranlar İslam'ı temsil etmiyor Erdoğan'dan Putin'e Dağlık Karabağ teklifi: Bu sorunu Türkiye ve Rusya'nın kuracağı müzakere masasında çözelim Ekranlara iddialı giriş yapan Şeref Sözü dizisi, 4. bölümde final yapıyor Macron'un İslam'ı hedef alan sözlerine bir tepki de Yunanistan'dan geldi: Saldırgan ve hakaret edici