Son Dakika Haberleri: Avcılar'da Dehşet! İnşaat Mühendisi, Karısını Öldürüp İntihar Etti

Avcılar'da Dehşet! İnşaat Mühendisi, Karısını Öldürüp İntihar Etti

5 ay önce

Avcılar'da işsiz olduğu öğrenilen inşaat mühendisi, bir süredir sorunlar yaşadığı karısını sabaha karşı öldürdükten sonra intihar etti. Kadından haber alamadığı için eve giden kardeşi cenazeleri görünce sinir krizi geçirdi.

İstanbul Avcılar'da iddiaya göre bir süredir işsiz olan İnşaat Mühendisi bir adam, 2 yıldır evli olduğu eşini silahla vurup öldürdükten sonra intihar etti.

KARISINI ÖLDÜRÜP İNTİHAR ETTİ

Sokak üzerindeki bir apartmanda oturan 2 yıllık evli çift Erdal (34) ve Bahar (32) Saluğu'nun bir süredir aralarında sorunlar yaşanıyordu. İnşaat Mühendisi olduğu öğrenilen, bir süredir işsiz olan ve geçim sıkıntısı yaşayan Erdal Saluğu, sabaha karşı eşini öldürdükten sonra intihar etti.

KADININ KARDEŞİ EVDE KORKUNÇ MANZARAYLA KARŞILAŞTI

Bahar Saluğu'nun kardeşi sabah işe giderken bir süredir haber alamadığı ablasının kapısını çaldı. Bir süre sonra kapı açılmayınca, yedek anahtarla içeriye girdi. Eniştesini kapı önünde cansız halde yattığını gören kardeş, durumu polis ekiplerine ve sağlık ekiplerini bildirdi.

AİLE YAKINLARI SİNİR KRİZİ GEÇİRDİ

İhbar üzerine olay yerine gelen sağlık ve polis ekipleri, diğer oda da Bahar Saluğu'nun cesediyle karşılaştı. Avcılar İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı ekipler çevrede geniş güvenlik önlemi alıp, sinir krizi geçiren aile yakınlarını da sakinleştirdi. Olayda Erdal Saluğu'nun kullandığı silahın bulundurma ruhsatı olduğu da öğrenildi. Çiftin cenazeleri savcının olay yeri incelemesi sonrası morga kaldırılırken, şiddet olayından dolayı polise herhangi bir müracaat olmadığı da öğrenildi.


YORUMLAR


Polisin Baskın Yaptığı İş Yerlerinde Flash Bellekle Oynanan Kumar Yöntemi Açığa Çıktı VakıfBank, Borcunu Bir Defada ya da Bir Yıl İçinde Ödeyenlerden Faiz Almayacak

Son Dakika! Bakan Selçuk Müjdeyi Verdi! Ücretler Artırıldı