Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı - Son Dakika

Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı

28.01.2021 11:37

Dünyaca ünlü film yıldızı Pamela Anderson'ın, evinde çalışan inşaat ustası Dan Haygurst ile dünya evine girdiği ortaya çıktı. İki çocuk annesi 53 yaşındaki Anderson, beşinci evliliğiyle ilgili olarak "Tam olarak olmam gereken yerdeyim, beni gerçekten seven bir erkeğin kollarında" ifadelerini kullandı.

İngiliz Daily Mail gazetesi çiftin Noel arifesinde Anderson'ın Kanada Vancouverdaki evinde düzenlenen özel bir törenle evlendiğini yazdı.

"ÇOK AŞIĞIM"

Dünyaca ünlü yıldız Anderson, düğün törenlerinde ailelerinin de hazır bulunduğunu belirtti. Anderson, Kanada'nın Vancouver adasında bulunan Ladysmith adlı kasabada büyükanne ve büyükbabasından 25 yıl önce satın aldığı bir mülkte evlendiğini de ekledi. Evlilik töreni, bu kır evinin arka bahçesinde gerçekleşti. "Çok aşığım. Tam olarak olmam gereken yerdeyim, beni gerçekten seven bir erkeğin kollarında" diyen Anderson, bu mülkün iyileştirici bir enerjisi olduğuna inandığını ve Dan Hayhurst ile geçen yıl koronavirüs kısıtlamalarının başlangıcında tanıştığını söyledi.

Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı

EVİNİN İNŞAATINDA ÇALIŞIYORDU

Ünlü güzel eşiyle tanışmalarının ise evinin renovasyon çalışmaları sırasında olduğunu anlattı. Ladysmith kasabasında yaşayan bir inşaat ustası olan Dan Hayhurst ve Anderson kısa sürede de aşklarını evlilikle taçlandırmaya karar verdi.

Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı

BEŞİNCİ EVLİLİĞİNİ YAPTI

Pamela Anderson, ilk evliliğini 1995 ile 1998 arasında Tommy Lee ile yaptı. Bu evlilikten iki çocuğu oldu. Anderson, 2006 ile 2007 arasında Kid Rock ile evli kaldı. Daha sonra Rick Salomon ile ilk evliliğini 2007 ile 2008 arasında yaptı. Çift, 2014 ile 2015 arasında bir kez daha evlenip boşandı. Pamela Anderson, Jon Peters ile de 2020 yılında sürpriz şekilde evlenip aynı yıl boşandı.

Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Pamela Anderson, beşinci evliliğini inşaat ustası sevgilisi ile yaptı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (5)
  • Sert: 6 cı evliliği yaptı 5 değil eşiyle restorasyon işinde tanışmadılar eşi eskiden eskiden restorasyon yapiyordu pandemi sönemi işsiz kaldi Pamela koruması olarak yanında çalışıyor du malum kisitlama olunca evde yakınlaştırır. Haberi benden öğrenin Cevap Yaz 4 0 Yayından Kaldır
  • zeynep: Elizabeth taylor da 7 kere evlendi. Onun da son eşi inşaat işçisiydi.. Yaş ilerleyince inşaat işçisini bulabiliyorlar herhalde, gençken evlendiği eşleri zengin ve ünlü oysa.. Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Alex de Souza, bu sezon takım çalıştırmak istemediği için Malatyaspor'un teklifini reddetti Karın ağrısı şikayetiyle hastaneye giden kadın, 30 santimlik safra kesesi ile dünya tıp literatürüne girdi Keskin nişancı simülatörünün başına geçen Bakan Akar, 450 metre uzaklıktaki hedefi tek atışta vurdu Sağlık Bakanı Koca'ya Kılıçdaroğlu'ndan videolu "bedava aşı" yanıtı: Önce 'Yok' dediler, şimdi 'Var' diyorlar Kadir Şeker'in kurtardığı Ayşe Dırla'ya uyuşturucudan 30 yıl hapis istemi Kırmızı Oda dizisindeki gerdek gecesi sahnesine tepki yağdı: Namus böyle bir şey değil Erol Bulut ile yolların ayrılması durumunda Fenebahçe'nin efsaneleri başa geçecek Henüz reşit bile değil! 4 kadına kabusu yaşatan tacizciyi, hesaba katamadığı kamera görüntüleri yakalattı