Instagram'da 23 milyon takipçisi olan Nusret Gökçe'nın sırrı ortaya çıktı - Son Dakika

Instagram'da 23 milyon takipçisi olan Nusret Gökçe'nın sırrı ortaya çıktı

27.10.2019 10:25

Ününü dünyaya duyuran Nusret Gökçe'nin sosyal medyadaki sırrı ortaya çıktı. Instagram'da 23 milyon takipçiye ulaşan ünlü kasabın bu rakama ulaşmasındaki sır aylık 20 bin TL'ye işe aldığı sosyal medya uzmanı.

'Saltbea' hareketiyle dünya geneline adını duyuran ve New York, Dubai gibi metropolllerde mekan açan ünlü kasap Nusret, sosyal medyada da paylaşımlarıyla adından söz ettiriyor.

Instagram'da 23 milyon 600 bin takipçisi olan Nusret Gökçe yaptığı paylaşımlarla sayıyı sürekli artırıyor. Restorantları dünyaca ünlü yıldızların akınına uğrayan Nusret'in, sosyal medyada da bu kadar popüler olmasının altındaki yatan asıl etken ortaya çıktı.

20 BİN TL MAAŞ VERİYOR

Posta'nın haberine göre, aylık 20 bin TL'ye işe aldığı sosyal medya uzmanıyla çalışan Nusret, tabiri caizse çalışanının dizinin dibinden ayrılmıyormuş. Öyle ki, Nusret dünyanın neresine giderse gitsin sosyal medya uzmanını da yanında götürüyormuş.

"SÜPER ÇALIŞIYOR"

Nusret Gökçe çalışmasından memnun olduğu uzman hakkında yakınlarına da şöyle söylüyormuş: "Süper çalışıyor. Bu yüzden 2020'de ona iyi bir zam yapacağım, aylık maaşı 30 bin TL olacak."

EN ÇOK TAKİP EDİLEN TÜRK

Verdiği her poz, çektiği her video uzman tarafından kontrol edilip takipçisine sunulan ünlü kasap, Instagram'da bu alanda dünyada en çok takip edilen Türk.

Instagram'da 23 milyon takipçisi olan Nusret Gökçe'nın sırrı ortaya çıktı

Son Dakika Magazin Instagram'da 23 milyon takipçisi olan Nusret Gökçe'nın sırrı ortaya çıktı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (41)
  • piar: Buna PR denir.Tanıdığın tüm ünlüler bu şekilde yapar.Bunun sırla alakası yok.Tanıdığını düşündüğün tüm ünlülerin tarzı budur.Aksi takdirde zaten tanımazsın.:) Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • MURAT ALİ YILDIZ: Burada kötü yorum yapanların çoğunda , 5 kilo göbek var. Kıskanmayın artık bu adamı , sizde yapın sizinde olsun , ama yapamazsınız.!!! Cevap Yaz 1 0 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

Son Dakika! Kemal Kılıçdaroğlu-Alaattin Çakıcı gerginliğine Bahçeli de dahil oldu: Mafya demek rezilliktir UEFA, korona nedeniyle Romanya maçına çıkamayan Norveç'i hükmen yenik saydı Meteoroloji uyardı! Bazı illerde sağanak ve kar yağışı bekleniyor Danimarka Gıda Bakanı Jensen "vizon itlafı" krizi nedeniyle istifa etti "9 Kere Leyla" filminden ilk fragman geldi! Elçin Sangu ve Haluk Bilginer'in yatak sahnesi dikkat çekti Koronavirüsle ilgili dikkat çeken araştırma: Sigara içmek 3 kat daha fazla etkiliyor Yangında kül olan Vaniköy Camii imamının altınları evinde bulundu Spor spikeri, maç sonuçlarını okurken kırdı geçirdi! O anlar sosyal medyada gündem oldu