Instagram Fenomeni, "Murat Komiser"in Umre Fotoğrafını Paylaştı - Son Dakika

Instagram Fenomeni, "Murat Komiser"in Umre Fotoğrafını Paylaştı

07.02.2017 23:09

"Arka Sokaklar" dizisinde "Murat Komiser" rolüyle ün kazanan Uğur Pektaş Umre ziyaretine gitti. Pektaş'ın fotoğrafını Instagram fenomeni Fatih Koyuncu hesabından paylaştı.

"Arka Sokaklar" dizisinde "Komiser Murat" rolüyle ün kazanan, Gamze Özçelik'in eski eşi Uğur Pektaş Umre ziyareti için kutsal topraklara gitti.

MEDİNE'DE KARŞILAŞTILAR

Sarık sarıp cübbe giyen ünlü oyuncu, gözlerine Arap sürmesi çekti. Instagram fenomenlerinden Fatih Koyuncu ile Peygamber Efendimiz'inde kabrinin yer aldığı Medine'de karşılaşan Pektaş, burada Koyuncu ile selfie çekindi.

ŞÜKÜR NAMAZI KILDILAR

Fatih Koyuncu çektiği selfie'yi Instagram hesabından "Medine'nin arka sokaklarında komiser Murat ile birlikte nefislerimizle girdiğimiz çatışma sonrası zaferimizi Mescid-i Nebevide şükür namazı kılarak kutlarken " notuyla paylaştı.

İşte Fatih Koyuncu'nın Instagram paylaşımı:

Kaynak: Haberler.com/ Mehmet Kerem Hançer

Instagram Fenomeni, Murat Komiser in Umre Fotoğrafını Paylaştı

Son Dakika Magazin Instagram Fenomeni, 'Murat Komiser'in Umre Fotoğrafını Paylaştı - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma İsrail'deki üniversite araştırdı: Türk donanması, Doğu Akdeniz'deki en güçlü donanma Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Burak, Zeki ve Yusuf şampiyonluk yolunda yara aldı! Lille, sahasında Montpellier'le 1-1 berabere kaldı Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Koronavirüs tedbirleri sonuç vermezse Ramazan Bayramı'nda tam kapanma yolda Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Cumhurbaşkanlığı'ndan 128 milyar dolar açıklaması: Kaybolmuş tek 1 kuruş yoktur Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Hafta sonu için kritik uyarı! Sahra Çölü'nden gelen toz bulutu tüm ülkeyi etkisi altına alacak Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Tabutun direği elinde kalan Fatih Terim ne yapacağını şaşırdı! İşte o anlar Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Rusya Devlet Başkanı Putin'in 2020 geliri açıklandı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı Tacizci patronunu paspas sapıyla dövdü! O anlar kameralara böyle yansıdı