Instagram Görüntülü Konuşma Kişi Sayısını Arttırdı - Son Dakika

Instagram Görüntülü Konuşma Kişi Sayısını Arttırdı

22.05.2020 15:45
Instagram Görüntülü Konuşma Kişi Sayısını Arttırdı, System.String[]

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram'a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Instagram'ın yazılım geliştirme ekibi uygulamaya yeni özellikleri entegre ediyor.

Dünya genelinde milyonlarca kullanıcıya sahip olan Instagram'a yeni özellikler eklenmeye devam ediyor. Instagram'ın yazılım geliştirme ekibi uygulamaya yeni özellikleri entegre ediyor. Son gelen özellik ile birlikte görüntülü konuşma limiti artırıldı.

Instagram Görüntülü Konuşma Sınırı Yükseltildi

Instagram'da maksimum 6 kişi aynı anda görüntülü konuşabiliyordu ancak şirket son getirdiği özellik ile görüntülü konuşma sınırını 50'ye çıkardı. Instagram'dan 50 kişi aynı anda görüntülü görüşme yapmak mümkün hale geldi.

Instagram, resmi Twitter hesabı üzerinden özelliğin nasıl kullanıldığına dair bir video yayınladı. Yeni özelliği kullanabilmek için yapmanız gerekenler oldukça basit ve kolay. 50 kişiye kadar aynı anda görüntülü konuşma yapabilmeniz için görüntülü sohbet odası kurmanız gerekiyor.

Hemen aşağıda yer alan videoyu izleyerek görüntülü sohbet odasının nasıl kurulacağını öğrenebilirsiniz.

An easy way to video chat with up to 50 of your favorite people? Yes please ??‍+?

Starting today, you can create @messenger Rooms on Instagram and invite anyone to join ?? pic.twitter.com/VKYtJjniEt

— Instagram (@instagram) May 21, 2020

Yeni özelllik şu anda tüm kullanıcıların kullanıma açıldı. Sizler Instagram'ın yeni görüntülü konuşma özelliği hakkında neler düşünüyorsunuz? Hemen aşağıda yer alan yorumlar bölümünden görüşlerinizi bizlerle ve diğer okurlarımız ile paylaşmayı unutmayın!

Instagram Görüntülü Konuşma Kişi Sayısını Arttırdı

Kaynak: Tamindir

Son Dakika Teknoloji Instagram Görüntülü Konuşma Kişi Sayısını Arttırdı - Son Dakika


Son Dakika

Fenerbahçeli taraftarların tepkisine Muğdat'tan çok sert yanıt: Bir futbolcu ha maç satmış ha karısını satmış, aynı şey Yıllar sonra işgalden kurtarılan Ağdam'a giden Aliyev ve eşi, harap edilen camiye ayakkabılarını çıkararak girince gönülleri fethetti Fransız ve İspanyol basını, Türk İHA'larının başarısına dikkat çekti: Rus hava savunma sistemleri engel olamadı Yenilgiyi kabul eden Trump, Biden yönetimine geçiş sürecinin önünü açtı Bilim Kurulu Üyesi Prof. Özlü: 2021 sonuna kadar tedbirlerle devam etmemiz gerekiyor Rıdvan Dilmen'den, Fatih Terim'e sert eleştiri: Ne gerek vardı, 6-0 mı yeneceksin? 51 yaşındaki Jennifer Lopez, sahne şovuyla Amerikan Müzik Ödülleri'ne damga vurdu Aynı aileden 3 kişi birkaç gün arayla koronavirüse yenik düştü