Instagram Mesajları Nasıl Silinir? - Son Dakika

Instagram Mesajları Nasıl Silinir?

31.03.2021 10:21
Instagram Mesajları Nasıl Silinir?, System.String[]

Instagram'da yeniyseniz ve artık Instagram mesajlarını nasıl sileceğinizden eminseniz, okumaya devam edin. Uygulamayı ve tarayıcıyı kullanarak bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz, böylece daha kolay bulduğunuz yöntemi seçebilirsiniz.

Instagram, kullanıcıların kolay ve eğlenceli bir şekilde fotoğraf ve video paylaşmasına olanak tanıyan en popüler uygulamalardan biridir. Yıllar geçtikçe, uygulama doğrudan mesajlar da dahil olmak üzere birçok ek özelliğe sahip oldu. Instagram'da yeniyseniz ve artık Instagram mesajlarını nasıl sileceğinizden eminseniz, okumaya devam edin. Uygulamayı ve tarayıcıyı kullanarak bunu nasıl yapacağınızı göstereceğiz, böylece daha kolay bulduğunuz yöntemi seçebilirsiniz.

Instagram mesajları nasıl silinir: Uygulamayı kullanarak

Instagram mesajlarını uygulamayı kullanarak silebilirsiniz. Sil'e dokunduğunuzda, eylemi onaylayacak bir açılır pencere olmayacağını unutmayın, bu yüzden bunu yapmadan önce iki kez düşünün. Bunu yapmak çok basit ve işte adımlar:

Akıllı telefonunuzdaki Instagram uygulamasını açın

Ekranın sağ üst köşesindeki mesajlaşma simgesine dokunarak Doğrudan mesajlara erişin

Silmek istediğiniz sohbeti bulun

Görüşmeye dokunun ve basılı tutun

Son olarak, Sil'e dokunun.

Instagram mesajları nasıl silinir: Tarayıcıyı kullanarak

Mesajları silmenin başka bir yolu da tarayıcı kullanmaktır. Bunu nasıl yapacağınız aşağıda açıklanmıştır:

Seçtiğiniz tarayıcıyı açın ve Instagram.com'a gidin.

Oturum aç

Sağ üstteki mesajlar simgesine tıklayın

Silmek istediğiniz sohbeti bulun ve üzerine tıklayın.

Görüşmenin sağ üst köşesindeki i düğmesine tıklayın

Sohbeti Sil'i tıklayın

Bir pop-up görünecektir, işlemi onaylamak için Sil'i tıklayın.

Instagram Mesajları Nasıl Silinir?

Kaynak: Tekmoloji

Son Dakika Teknoloji Instagram Mesajları Nasıl Silinir? - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Babacan'dan ittifak açıklaması: İki parti haricindeki partilerle ilişki zeminimiz sıcak, buna HDP de dahil Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Çok yüksek riskli iller arasındaki Erzincan'da alışverişlere 'her aileden bir kişi' kısıtlaması getirildi Kanal İstanbul'la ilgili eski cümleleri hatırlatılan Ali Babacan, sözlerine açıklık getirdi Kanal İstanbul'la ilgili eski cümleleri hatırlatılan Ali Babacan, sözlerine açıklık getirdi MHRS ve Alo 182, Bakan Koca'nın 'aşılamada 55 yaş üstüne geçildi' açıklamasının ardından çöktü MHRS ve Alo 182, Bakan Koca'nın 'aşılamada 55 yaş üstüne geçildi' açıklamasının ardından çöktü Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Polonya'nın eski Cumhurbaşkanı Walesa, internette iş arıyor Son Dakika: Türkiye'de 19 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 341 kişi vefat 55 bin 149 yeni vaka tespit edildi Son Dakika: Türkiye'de 19 Nisan günü koronavirüs nedeniyle 341 kişi vefat 55 bin 149 yeni vaka tespit edildi Doktoru 1570 farklı numaradan arayıp taciz eden sanığın akli dengesi yerinde çıktı Doktoru 1570 farklı numaradan arayıp taciz eden sanığın akli dengesi yerinde çıktı Termometre 41 dereceyi gösterdi, Adanalılar parklara akın etti Termometre 41 dereceyi gösterdi, Adanalılar parklara akın etti