International Hipnoz Sertifika Programı - Son Dakika

International Hipnoz Sertifika Programı

30.10.2016 18:34
International Hipnoz Sertifika Programı, System.String[]

Ufuk Önen eğitmenliğinde gerçekleşecek olan International Hipnoz Sertifika Programı, 31 Ekim'de Merakettiklerin atölyesinde sizlerle...

Ufuk Önen eğitmenliğinde gerçekleşecek olan International Hipnoz Sertifika Programı, 31 Ekim'de Merakettiklerin atölyesinde sizlerle...

"İnsan zihninin ve içinde yaşadığımız evrenin  sınırlarının olmadığını, bu sonsuzluğun içinde kendinizi, davranışlarınızı, alışkanlıklarınızı ve seçimlerinizin temel sebeplerini, gerçek anlamda uygulamalı olarak  bulacağınız ve öğreneceğinizanlatımlardan sonra, alışkanlıklarınızın, davranışlarınızın  duygusal ve kurumsal hayatınızda kişiler ile kurduğunuz  iletişim sonuçlarını değiştirmeye yönelik çalışmalar ile " Hipnotist" olma yolundaki  adımlarınızı bu eğitimde hem keyifle hemde derin bilgiler ile deneyimleyeceksiniz..

İhtiyacımız olan her bilgi bilinçaltımızda mevcut. Bu bilgiler ile yaşamınızda değiştirmek istediğiniz her alışkanlık, davranış, ruhsal ve diğer bağımlılıklar, duygu ve düşüncelerinizin kontrolünü yalnızca kendinizin tarafından yapabileceğinin teknik ve pratik olarak gerçekleşmesini öğrenmek için bu yolculukta yerinizi ayırtın.

NLP uzmanı - Hipnotist- Debate Tekniğinin Kurucusu ve Uygulayıcısı  Ufuk Önen tarafından verilecek Hipnoz Programı,  dünyanın en eski ve köklü Hipnoz kurumu olan NGH (National Guild Of  Hypnotists) tarafından onaylı ve hak kazanılan sertifikalar NGH Kurumu ıslak imzalı olarak katılımcılara sunulacaktır.

Ufuk Önen

Ankara İktisadi ve Ticari İlimler Akademisi'nde aldığı Uluslararası İlişkiler Uzlanım Dalı eğitimine ve ticaret ağırlıklı iş yaşamına karşın; 1995 yılına geldiğinde çok farklı bir yolda yürümeyi tercih etti. 1995'te Kuraldışı Eğitim ve Danışmanlık'ta; Kendin Olmak, Kadın Erkek ve Kendini Tanıma gibi workshop çalışmalarıyla çıktığı bu yol, onu 1996'da Tayland'a kadar götürdü. 96'da başlayan bu hummalı çalışmalar; İngiltere, Tayland, Nepal ve Hindistan arasında, belki de insanın kendine ve mutlak saf doğrulara ulaştığı en güzel patika oldu onun için. Meditasyon ve Derin Trans, Bilinç, Bilinçaltı ve Zaman Çizelgeleri, Tai Masajı ve Beden Meridyenleri, Bio-Enerji ve Şifa eğitimleri aldı.

1997'de Network 21 camiasında; İletişim ve Satış Teknikleri, İletişim Teknikleri, Pazarlık ve Uzlaşma Teknikleri, Liderlik ve Organizasyon gibi eğitimleri de deneyimlerine ekledi. İlerleyen yıllarda bu alanlarda Kişisel Gelişim, Sağlık, Rahatlama, Korku ve Fobileri Yenmek, Anksiyete Bozuklukları ve İlişkiler gibi uygulama alanlarında çeşitli çalışmalar gerçekleştirdi. 2004 yılı Ufuk Önen için NLP eğitimlerinin yılı oldu. The Society of Neuro-Linguistic Programming, INALPTA International NLP Trainer Association ve National Guild of Hypnosis gibi önemli kuruluşlardan NLP Practitioner, NLP Practitioner I, Master Practitioner ve Hypnosis In-Depth eğitimlerini aldı. 2004 yerini 2005'e bıraktığında ise aldığı Reiki I, Reiki II ve Reiki ART eğitimleriyle donanımını çok daha üst seviyelere çıkardı.

Dr. Wayne W.Dyer'ın Pulling Your Own Strings/ Kendin Olmak (Kuraldışı Yayınları-1996) ve Dr. John C. Maxwell'in Leadership's ABC/ Liderlik Serisi (Network 21 Yayınları) gibi kitap ve CD lerin de çevirmeni olan Ufuk Önen'in tüm bu çalışmalarının yanı sıra SolSaTrans III, Liderlik, Bilinçaltı Olumlu Telkinler, Meditasyon, Sigarayı Bırakma, Kişilik Geliştirme gibi konu başlıkları altında kaset ve CD programları da bulunmaktadır.

Hayata gülümsemeyi ve yürüdüğü sokakta dahi ihtiyacı olanlara içindeki saf ve sevgi dolu enerjiyi aktarabilmeyi hedefleyen Ufuk Önen; yarını bugünkü düşüncelerimizle yarattığımıza inanlardan biridir."

Bandler Onaylı NLP Sertifika Programları.

NGH Onaylı Hipnoz Sertifika Programı.

NGH Certified Hypnoterapist, Certified Instructor of American NGH, INALPTA & The Society of NLP Master Practitioner, NLP Trainer, RASheeba ve Saf Dokunuş Master, Diabetes Motivational Coach, Reiki ART degree, Certified Trainer in: Leadership-Relationship-Effective Communication Skills-Self Discovery-Anxiety Disorders-Handling Manipulation-Meditation.

International Hipnoz Sertifika Programı

Kaynak: Etkinlik.io

Son Dakika Kültür Sanat International Hipnoz Sertifika Programı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Birlikte yaşadığı sevgilisinin kızına cinsel istismarda bulunan şüpheliye 20 yıl hapis cezası Türkiye'nin en yaşlı kadını olan Emine Baytar, hayatını kaybetti Sparta Prag'a 2 gol atan Burak Yılmaz, Avrupa Ligi'nde haftanın futbolcusu oldu Polisle çatışan şüpheli, sokağa çıkma kısıtlamasını ihlal edince de ekip otosuna ateş açmış Eski eşini başka adamla görünce gözü döndü! Adamı vurdu, kadını kaçırdı Tek bir koronavirüs vakasının görülmediği Kuzey Kore'den skandal önlem: Sınırdan geçeni vuruyorlar Anne ve babanın tüfekle vurulan çocukları için feryadı yürekleri dağladı Rus YouTuber, canlı yayında hamile kız arkadaşının ölümüne neden oldu