Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular - Son Dakika

Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular

16.10.2020 15:48
Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular, System.String[]

Antalya'da mahalle sakinleri tarafından yakalanan bir hırsızlık zanlısı, otomobilin bagajına konulup hapsedildi.

Antalya'da mahalle sakinleri tarafından yakalanan bir hırsızlık zanlısı, otomobilin bagajına konulup hapsedildi. O anlar cep telefonu kamerasına da yansıdı.

Antalya'nın Kepez ilçesinin Erenköy Mahallesi'nde evlerden bir haftadır hırsızlık yaptığı iddia edilen kişi, semt sakinleri tarafından sonunda yakalandı. Zanlı bir otomobilin bagajına konup hapsedildi. Mahalle sakinlerine zanlıyı gösteren kişi, "Tanıyor musun?" sözlerine "Annem tanıyor" diye yanıt aldı. Hırsızlık zanlısının bagajdan çıkma hamlesine de engel olundu. Zanlıyı yakalayan kişinin, "Çıkarma, çıkarma orada yaşamayı seviyor" sözleri ile başka bir kişinin "Bekle de biraz dövelim" sözleri cep telefonun kamerasına da yansıdı.

Mahalle sakinleri, hırsızlık zanlısının o hallerini sosyal medyada da paylaştı.


Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular
Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular
Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel Yakaladıkları hırsızı otomobilin bagajına koydular - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Son Dakika: İçişleri Bakanlığı, Reuters'ın "Türkiye'de sokağa çıkma yasağı gelebilir" haberini yalanladı Tuvaleti kullanan kadını 2 metre uzunluğundaki dev piton kalçasından ısırdı NATO Genel Sekreteri Stoltenberg: Dağlık Karabağ'daki çatışmanın tarafı değiliz ABD, Karabağ savaşına dahil oldu! Azerbaycan ve Ermenistan Dışişleri Bakanları Washington'a gidiyor Borsa 6 Şubat'tan bu yana en yüksek kapanışını gerçekleştirdi Koca dolandırıldı, karısı dolandırılmaktan kurtarıldı Azerbaycan'dan vatandaşlarını cepheye çağıran Paşinyan'a sert tepki: Çözüm taraftarı olmadığını bir kez daha ortaya koydu Korkutan görüntüler! Koronavirüsten ölenler hastane koridoruna dizildi