İnternetin Gelecek 10 Yılına Bakış - Son Dakika

İnternetin Gelecek 10 Yılına Bakış

10.04.2012 11:10
İnternetin Gelecek 10 Yılına Bakış

"Dijital Dünyanın 10 Altın Yılı ve Geleceği" başlıklı konferans 17 Nisan Salı günü Point Hotel Barbaros'ta düzenlenecek.

"Dijital Dünyanın 10 Altın Yılı ve Geleceği Konferansı"

Altın Örümcek ile internetin gelecek 10 yılına bakış

Türkiye'nin ilk ve tek bağımsız web ödülleri organizasyonu olan Altın Örümcek Web Ödülleri, 2002 yılında başlayan yolculuğun 10'uncu yılını bir konferans ile kutluyor. "Dijital Dünyanın 10 Altın Yılı ve Geleceği" başlıklı konferans 17 Nisan Salı günü Point Hotel Barbaros'ta düzenlenecek.

Türkiye'de internetin gelişiminin bir yansıması olarak kabul görülen Altın Örümcek Web Ödülleri'nin 10'uncu yılında düzenlenen konferansta hem geride kalan on yıl değerlendirilecek hem de geleceğe ışık tutulacak. Konferans, sektörün önemli fikir liderlerini, marka ve şirket yöneticilerini, sektör çalışanlarını, bu alana yatırım yapanları ve yatırım yapmak isteyenleri bir araya getirecek.

Dijital dünyanın önemli isimleri bir araya geliyor

DorukNet Genel Müdürü Gökhan Erkman'ın gerçekleştireceği açılış konuşması ile başlayacak etkinlikte Webrazzi'nin kurucusu Arda Kutsal dijital dünyada yaşanan dönüm noktalarını ve gelecek analizlerini değerlendirecek. ComScore'dan Ahmet Damgacıoğlu internetteki pazarlama dünyasını ve bu dünyanın önemini rakamlarla ortaya koyarken, Ersan Özer internette girişimciliğin başarı hikayesini dinleyicilerle paylaşacak. Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı Erhan Acar dinleyicilerle internette ve sosyal medyada özgün içeriğin önemi konusunda bilgiler aktaracak. Campaign Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni Tolga Tuna ise pazarlama iletişiminde Türkiye'nin geldiği yeri dünyadan diğer örneklerle karşılaştırarak gözler önüne serecek.

Dijital dünyaya yön veren önemli isimlerin konuşmacı olarak yer aldığı konferansa katılım için https://uye.altinorumcek.com/Event/EventAuth.aspx adresi üzerinden kayıt olmak yeterli. Katılımın ücretsiz olduğu etkinlikte katılımcı sayısı sınırlı olduğu için öncelikli kayıtlar esas alınacak.

Program:

13.00-13.30: Kayıt

13.30-13.45: Açılış Konuşması |DorukNet Genel Müdürü - A. Gökhan Erkman

13.45-14.15: Dijital Dünyanın Dünü, Bugünü; Geleceğin Şifreleri | Webrazzi CEO - Arda Kutsal

14.15-14.30: Kahve Arası

14.30-15.00: İnternet Pazarlamasında Rakamların Dili | ComScore Ülke Müdürü – Ahmet Damgacıoğlu

15.00-15.30: itiraf.com'dan Uzman.TV'ye İnternet Girişimciliğinin Başarı Hikayesi | Girişimci - Ersan Özer

15.30-15.45: Kahve Arası

15.45-16.15: İnternette ve Sosyal Medyada Özgün İçerik Neden Önemli, Nasıl Üretilir?Hürriyet İnternet Grubu Başkan Yardımcısı – Erhan Acar

16.15-16.45: Türkiye Pazarlama İletişiminde Dünyanın Neresinde | Campaign Türkiye Dergisi Genel Yayın Yönetmeni - Tolga Tuna

Kaynak: Bültenler
YORUMLAR
500
İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' İçişleri Bakanı Süleyman Soylu: 'PKK'nın Türkiye'deki defterini düreceğiz' Bulgaristan'ın eski Kralı Sakskoburgotski, Türkiye ile ilişkilerine ışık tutan bazı arşiv belgelerini tanıttı Bulgaristan'ın eski Kralı Sakskoburgotski, Türkiye ile ilişkilerine ışık tutan bazı arşiv belgelerini tanıttı

Son Dakika Güncel İnternetin Gelecek 10 Yılına Bakış - Son Dakika

Bu haber Bültenler tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Bültenler tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Bültenler kurumudur.

Advertisement