Intervista Filmi - Son Dakika

Intervista Filmi

13.07.2011 18:36
Intervista Filmi, System.String[]

Intervista filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. Intervista filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

'Tatlı Hayat'tan otuz yıl sonra Marcello Mastroianni, Anita Ekberg ve yönetmen Federico Fellini 'nin bir araya geldikleri film, kurmaca ile gerçekliğin ilginç bir bileşkesini sunuyor. Kafka 'nın bir oyununu ya uyarlamak isteyen Federico Fellini ( kendisini oynuyor ), hala kendisini zirveye taşıyan Cinecitta şirketiyle çalışmakta. Ancak başarılı günler geride kalmış, şirket zor durumda. Birgün Marcello Mastroianni, mandrake kostümüyle şirkete gelince Fellini 'nin aklına parlak bir fikir geliyor. Eski favori oyuncusu Anita Ekberg 'i de kadroya dahil ederek geçmişten günümüze ilginç bir yolculuk yaşatmak…

Yönetmen: Federico Fellini

Senaryo: Gianfranco Angelucci, Federico Fellini

Oyuncular: Lara Wendel, Paola Liguori, Maurizio Mein, Antonella Ponziani, Sergio Rubini

Filmin Türü: Biyografi, Komedi,

Orijinal Adı: Intervista

Yapımcı Firma: Aljosha

Yapım Yılı: 1987

Yapım Ülkesi: İtalya

Orijinal Dili: İtalyanca, İngilizce, Japonca

Filmin Süresi: 102 dk.

Intervista Filmi

Son Dakika Güncel Intervista Filmi - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Şarkıcı Sıla ve Hazer Amani çifti tek celsede boşandı Ünlü şef Mehmet Yalçınkaya gençlik fotoğrafını paylaştı, herkes Latif Doğan'a benzetti Bir kız çocuğu ve dört kadına elle cinsel istismarda bulunan apartman görevlisi yakalandı Avladıkları yaban keçisini döner yapıp yerken yakalanan kaçak avcılara 33 bin TL ceza ABD'li sağlık yetkililerinden çok sayıda kişinin alerjik reaksiyon gösterdiği Moderna aşısı için "dağıtımı durdurun" çağrısı Bilim Kurulu üyesi Prof. Yavuz: Aşılamanın başlaması ve vakaların düşmesi nedeniyle okullar Şubat sonrası açılabilir Yunan Jeopolitik Güvenlik Uzmanı Filis: 2021 yılında Türkiye ile ufak bir çatışma yaşanabilir 18 yaşındaki Müslüman gence kargoyla İncil gönderildi, aile şaşkına döndü: Sen mi sipariş verdin?