Son Dakika Haberleri: Polis, İntihar Girişiminden Bulunan Vatandaşı Son Anda Tutarak Kurtardı

Polis, İntihar Girişiminden Bulunan Vatandaşı Son Anda Tutarak Kurtardı

4 ay önce

Zonguldak'da psikolojik sorunları olan ve alkol alan bir kişi, intihar için çıktığı köprü korkuluklarından yaka paça çekilerek kurtarıldı.

Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde psikolojik sorunları olan Kemal Y., çıktığı köprü korkuluklarından yaka paça çekilerek kurtarıldı. Y.'nin alkol aldıktan sonra köprüye çıktığı öğrenildi.

ALKOL ALMIŞ

Edinilen bilgiye göre, olay, Zonguldak'ın Çaycuma ilçesinde meydana geldi. Psikolojik sorunları olduğu iddia edilen Kemal Y., (48) isimli şahıs alkol alarak Çaycuma Köprüsüne çıktı. Köprünün korkuluklarından sarkan şahsı gören vatandaşlar durumu polis ve itfaiye ekiplerine bildirdi.

YARIM SAAT BOYUNCA İKNA ETMEYE ÇALIŞTILAR

Köprüye gelen ekipler yaklaşık yarım saat şahsı ikna etmeye çalıştı. Tüm çabalara rağmen ikna olmayan şahsın bir anlık dalgınlığından faydalanan sivil bir polis memuru, kolundan yakaladığı şahsı yaka paça çekerek köprünün korkuluklarından çıkarmayı başardı.

HASTANEYE SEVK EDİLDİ

Olay yerinde sağlık ekipleri tarafından ilk muayenesi yapılan Kemal Y. isimli şahıs daha sonra Zonguldak Atatürk Devlet Hastanesi Psikiyatri bölümüne sevk edildi.


YORUMLAR


Sedat Peker, Ne İş Yaptığını ve Aylık Gelirini Açıkladı Kırılan Camı Naylonla Kapatıp Yola Devam Etmek İsteyen Şoföre Yolcular Engel Oldu

AK Parti'den Aday Gösterilmeyen Belediye Başkanı, 3 Bin Kişi ile Birlikte CHP'ye Geçti