İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi - Son Dakika

İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi

09.09.2020 15:14
İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi, System.String[]

ANTALYA'da İsmet Akbulut, parkta gezerken kendisinden su isteyen K.B. adlı erkeğin falezlerden atlayıp intihara kalkışacağını fark etti.

ANTALYA'da İsmet Akbulut, parkta gezerken kendisinden su isteyen K.B. adlı erkeğin falezlerden atlayıp intihara kalkışacağını fark etti. Telefonla yardım isteyen Akbulut, polisleri görünce atlamaya çalışan K.B.'nin elinden tutup 35 metre yüksekten denize düşmesine engel oldu. Kendi canını tehlikeye atarak, hayat kurtaran Akbulut, "Önemli olan, insan canı" dedi.

Antalya Yavuz Özcan Parkı'nda yaklaşık 35 metre yükseklikteki falezlerin kenarında oturan K.B., yakınından geçen İsmet Akbulut'tan su istedi. Akbulut, su verdiği K.B.'nin falezlerde oturmasından şüphelenip, yaklaşık bir saat kadar onunla sohbet etti. Sohbet sırasında K.B.'nin intihara kalışacağını anlayan Akbulut, polise haber verdi.

Falez üzerindeki parka polis, itfaiye ve sağlık ekiplerinin geldiğini gören K.B., telefonunu kayalıklara bırakıp, atlamaya kalkıştı. Bu sırada Akbulut, K.B.'nin elinden tutarak, falezden düşmesini engelledi. Daha sonra Akbulut, yalnız bırakmadığı K.B. ile birlikte kurtarma ekiplerinin gelmesini bekledi. 'BENİ DE GÖTÜRÜYORDU AŞAĞIYA'?Polis ve itfaiye ekiplerinin sakinleştirmeye çalıştığı K.B., ailesiyle yaşadığı sorunlar nedeniyle intihar etmek istediğini söyledi. Kendi canını hiçe sayarak K.B.'nin hayatını kurtaran İsmet Akbulut ise "Eşimle geziyordum. Su istedi, verdim. Ben de dayanamadım 'Sıkıntın mı var' diye sordum. Ben anladım, atlayacağını. Bir saat sohbet ettim. Sonra atlamaya kalktı. Tuttum onu. Cüssemin 2 katı adam. Beni de götürüyordu aşağıya. Yapacak bir şey yok. Sonuçta insan canı önemli" dedi.

Sağlık ekiplerinin olay yerindeki müdahalesinin ardından K.B., ambulansla Atatürk Devlet Hastanesi'ne götürüldü. Daha önce de intihara kalkıştığı iddia edilen K.B.'nin sağlık ekiplerine fazla miktarda sakinleştirici ilaç içtiğini söylediği öğrenildi.


İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi
İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi
İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi
İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi
İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi

Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İntihara kalkışacağını anlayınca elinden yakalayıp 35 metreden düşmesini önledi - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti 00:10 İBB'nin organizasyonunda Akşener'in yakasındaki rozet dikkat çekti Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu 22:39 Camdaki Kız'ın Nalan'ı Burcu Biricik'in dergi için verdiği pozlar olay oldu Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı 21:55 Aşı olanlar dikkat! Son dönemde sıkça görülen kalp iltihaplanması ile aşının bağlantısı ortaya çıktı
Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı 21:03 Az kalsın turşu diye yiyeceklerdi! Ünlü fast-food zincirinden alınan hamburgerin içinden sümüklü böcek çıktı Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü 18:12 Çifte cinayetin arkasındaki korkutan detay! Eşinin başkasıyla ilişki yaşamasına dayanamadığı öne sürüldü Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda 17:35 Arkadaşlarını korumak için bacağını kaybeden Gazi Yusuf Yayla: Devlete değil bacağımız, canımız feda
Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor 16:03 Kamunun üç katılım bankası birleşme hazırlığı yapıyor İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı 14:07 İlk soruda elendi! Dakikalarca aldığı eğitimi anlatan yarışmacı büyük hayal kırıklığı yarattı
Advertisement