İntikam Yemini Filmi - Son Dakika

İntikam Yemini Filmi

11.07.2011 14:12
İntikam Yemini Filmi, System.String[]

İntikam Yemini filminin fragmanı, oyuncuları, resimleri ve tim bilgileri. İntikam Yemini filminin oynadığı sinemalar ve seanslar.

Kaçakçılık yapan Seyit (Cüneyt Arkın), Elvan'la (Meral Orhonsay) evlendikten sonra tüm bu kirli işleri bırakır. Babasıyla birlikte değirmende çalışarak hayatlarını kazanırlar. Elvan'da gözü olan Kasım (Kazım Kartal) ise aileyi rahat bırakmaz. Seyit'in karısını, babasını ve erkek kardeşini öldürtür. Sonunda Seyit, teker teker Kasım ve adamlarını öldürerek ailesinin intikamını alır.

Yönetmen: Aykut Düz

Senaryo: Aykut Düz

Oyuncular: Kazım Kartal, Nazan Ayas, Hulusi Kentmen, Meral Orhonsay, Cüneyt Arkın

Filmin Türü: Macera, Drama,

Orijinal Adı: İntikam Yemini

Yapımcı Firma: Metin Film

Yapım Yılı: 1981

Yapım Ülkesi: Türkiye

Orijinal Dili: Türkçe

Vizyon Tarihi: 01.04.1982

İntikam Yemini Filmi

Son Dakika Güncel İntikam Yemini Filmi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Ünlü tenisçi Zverev'den şiddet gören Sharipova korku dolu anları anlattı: Yastıkla boğmaya çalıştı Denizlispor maçında kırmızı kart gören Josef de Souza'ya 2 maç ceza verildi Ibrahimovic'ten Ronaldo'ya koronalı gönderme: Sen Zlatan değilsin, virüse meydan okuma Yapay zekalı kameralar, hakemin keliyle topu karıştırınca gol ekrana yansımadı Slovakyalı şirket, üç dakika içerisinde otomobilden uçağa dönüşen araç geliştirdi Son dakika: Yükselişleri durdurulamıyor! Dolar ve euro rekor üstüne rekor kırıyor Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Bu acıya yürek dayanmaz! Evde çıkan yangında kardeşler mahsur kaldı, 8 aylık bebek kurtarılamadı