İntikamın Böylesi - Son Dakika

İntikamın Böylesi

12.01.2012 17:09
İntikamın Böylesi, System.String[]

Bursa'da, kendilerini işten çıkartan medikal ürünler satan Emin Parlak'tan intikam almak için hırsız tutup eski patronlarının evini soydurdular.

Bursa'da, kendilerini işten çıkartan medikal ürünler satan Emin Parlak'tan intikam almak için, Hakan A'nın aracılığı ile "hırsızlık" suçundan kaydı bulunan İsmail K. ile Parlak'ın evinde bulunan ticari anlaşmaların çalınması için 50 bin TL karşılığında anlaşan Ahmet K. ve Gülay Ö. ve suç ortakları İsmail K. ile Hakan A'nın sorgulamaları tamamlandı.

İfadeleri alınan Ahmet K., Gülay Ö., hırsızlığı yaptıktan sonra kendisine vaat edilen 50 bin TL'yi alamayınca bu kez çaldıklarını idae etmek için Emin Parlak'ı arayınca yakalanan İsmail K. ile kendilerine aracılık yaptığı öne sürülen Hakan A., adliyeye çıkartıldı. 'Hırsızlık', 'Hırsızlığa aracılık', 'Şantaj' ve 'Mala zarar vermek' suçundan savunmalarını yapan şüphelilerden Gülay Ö. nöbetci mahkeme tarafından tutuksuz yargılanmak üzere serbest bırakılırken, üç şüpheli tutuklandı.

- Bursa

- Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İntikamın Böylesi - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Barcelona'lı Messi, Şampiyonlar Lig'nde 16 sezon üst üste gol atan ilk futbolcu oldu Cerrahpaşa Tıp Fakültesi Dekanı: Vaka sayılarında ve hastane başvurularında 2 kat artış var Bilim insanları, kafatasında yeni bir organ bulduklarını açıkladı Prof. Dr. Naci Görür, İstanbul depreminde riskli bölgeleri açıkladı: Haliç'ten başlayıp Silivri'ye giden 10 km içindeki kuşak çürük Khabib Nurmagomedov, Mayweather dövüşmesi için teklif edilen 790 milyon lirayı reddetti Azerbaycan ordusu, Ermenistan işgalindeki Gubadlı'yı iki taraftan kuşattı! Bölge her an kontrol altına alınabilir İstanbul'da trafik denetimlerinde "uyuşturucu kiti" kullanılmaya başlandı Düğün konvoyu gibi süslenen 3 araçta 16 göçmen yakalandı