Son Dakika Haberleri: İntizar'ın Çift Cinsiyetli Olduğunu İddia Etti!

İntizar'ın Çift Cinsiyetli Olduğunu İddia Etti!

9 gün önce

Hürriyet Gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu'nun, şarkıcı İntizar ve Mustafa Ceceli'nin boşandığı eşi Sinem Gedik'in aşk yaşadığını iddia etmesi, magazin gündemine bomba gibi düştü.

İntizar'ın Çift Cinsiyetli Olduğunu İddia Etti!, System.String[]

Ses sanatçısı Onur Akay, İntizar için kendisine söylenen çok ilginç bir iddiayı gündeme getirdi!

Sosyal medyada en çok konuşulan konuların arasına giren yılın magazin bombası olayı ile ilgili, ses sanatçısı ve yazar Onur Akay da çok ilginç bir iddiayı gündeme getirdi.

"BENCE ARTIK AÇIKLAMALI"

Konu ile ilgili bir yazı yazan Onur Akay, "İntizar'ın şarkıları kadar sesini ve kendisini de çok severim. İntizar'ı yıllar önce Edremit Körfezi'nde sahneye çıkarken tanımıştım. Ayrıca İntizar'la ortak tanıdığımız bir masör arkadaşımız vardı. Bana İntizar'ın çift cinsiyetli olduğunu iddia etmişti. Ve İntizar'ın bana selamını da getirmişti. Ben tabii bu iddiaya inanmamıştım. Bu haberden sonra o iddia yine aklıma geldi. Eğer böyle bir aşk varsa, İntizar çift cinsiyetli doğduysa, bence artık açıklamalı." ifadelerini kullandı.
Son Dakika! Harp Akademileri Komutanlığı'ndaki 125 Darbeci İçin Ağırlaştırılmış Müebbet Hapis İstendi Adnan Oktar'ın Yakın Koruması Cüneyt Özyaşar, Ankara'da Yakalandı

Son Dakika! İYİ Parti'den Bahçeli'nin Sözlerine Sert Cevap: En Son Konuşacak İnsandır YPG/PKK ve Esed'in Münbiç Planı Deşifre Oldu