Son Dakika Haberleri: İpek Kıraç Yönetimindeki Sirena Marine, Cannes Boat Show'da

İpek Kıraç Yönetimindeki Sirena Marine, Cannes Boat Show'da

6 yıl önce

Azuree yelkenli tekne serisinin son modeli AZUREE 46'nın Basın Toplantısı'na İpek Kıraç'la birlikte teknenin tasarımcısı Rob Humphreys de katıldı.

İpek Kıraç Yönetimindeki Sirena Marine, Cannes Boat Show'da, System.String[]
Yerli AZUREE 46 Dünyaya tanıtıldı

Kıraça Grubu şirketlerinden Sirena Marine'in, Suna ve İnan Kıraç'ın kızları İpek Kıraç'ın 18 aylık CEO'luk dönemi içinde üretimi gerçekleştirilen ilk yelkenli tekne modeli AZUREE 46, 12 Eylül 2013 Cannes Boat Show'da düzenlenen Basın Toplantısı'yla Dünyaya tanıtıldı.

Bursa, Orhangazi'deki Sirena Marine fabrikasının kendi tasarım ve mühendislik ekiplerinin, uluslararası ekiplerle birlikte geliştirdiği Azuree yelkenli tekne serisinin son modeli AZUREE 46'nın Basın Toplantısı'na İpek Kıraç'la birlikte teknenin tasarımcısı Rob Humphreys de katıldı.

Azuree serisinin amiral gemisi niteliğini taşıyan AZUREE 46'nın Dünya Lansmanı'nda konuşan İpek Kıraç, "Bursa'daki fabrikamızın yüksek teknolojiyle donatılmış üretim kalitesini, uluslararası tasarım yıldızlarıyla bir araya getirerek, bugün sizlere sunduğumuz AZUREE 46, hem açık denizlerde hem de tekne demirliyken üst düzey güvenlik ve konfor standartları sunan dünya çapında bir yelkenli tekne. Sirena Marine'in yeni vizyonu ve yaptığı kayda değer yatırımlarıyla uluslararası tekne ve yat üretimi sektörün önemli oyuncularından biri olduğuna güvenim tam." dedi.

" Türkiye'den uluslararası markalar yaratmak" vizyonuyla yola çıkan İpek Kıraç yönetimindeki Sirena Marine'in AZUREE 46'yı dünyaya lanse ettiği Cannes Boat Show'da yoğun ziyaretçi ilgisinin yanı sıra, uluslararası basına da AZUREE 46'nın Cannes'da çekilen fotoğrafları, tanıtım filmi ve kataloğu dağıtıldı. AZUREE 46, 15 Eylül'de Cannes Boat Show ziyarete kapandıktan sonra, 2-6 Ekim 2013 tarihleri arasında ziyarete açılacak 53. International Genoa Boat Show'da yerini almak üzere İtalya'ya yelken açacak.İskenderpaşa Cemaati, Cumhur İttifakı'nı Destekleyecek Yere Düşen 100 Lirayı Gizlice Alıp Cebine Koyan Vatandaş Gözaltına Alındı Çin Borsasından Bir Günde 1,6 Milyar Dolar Çıktı