İpek Onaran, 261 Women's Marathon'undan İkincilikle Döndü - Son Dakika

İpek Onaran, 261 Women's Marathon'undan İkincilikle Döndü

13.04.2016 14:18
İpek Onaran, 261 Women's Marathon'undan İkincilikle Döndü

PUMA sporcusu İpek Onaran, 1500 civarı erkek ve kadın karışık koşucuların yer aldığı 261 Women's Marathon'nunda genel klasmanda dereceye girdiği için çok mutlu olduğunu dile getirirken şunları söyledi.

Triatlet İpek Onaran, 10 Nisan 2016'da Palma De Mallorca gerçekleştirilen 261 Women's Marathon'unda 1:27:23'lük derecesi ile kadınlar genel klasmanında 2. olurken, 30 yaş grubunu ise 1.'lik ile tamamladı.

"Palma De Mallorca, hem ılık havası hem de tüm coğrafik özellikleriyle dünya çapında atlet ve takımların antrenman bölgesidir. Kıyı bölümleri düz, ada içerisine girildiği zaman iniş çıkış yapılabilecek bölgelere sahip. Özellikle bir çok bisiklet takımı, triatlet burada antrenman kamplarını yapıyor. 261 Women's Marathon parkuru ise şehir merkezinden başlayıp tüm limanı geçtiğimiz bir parkurda koşuldu. Hem tarihi eserler hem de modern yapılar içerisinde tüm şehri koşarak geçebilmek gerçekten çok etkileyici. Şimdi hedefim 22 Mayıs 2016'da Avusturya'nın St. Pölten şehrinde gerçekleştirilecek Ironman 70.3 yarışı" dedi.

İpek Onaran, Amerika'da Twin Cities ve Red White ve Boom Marathon'u, Barcelona'da San Sebastian ve son olarak Palma De Mallorca 261 Women's ile birlikte Türkiye'yi beşinci kez uluslararası arenada temsil etti.

YORUMLAR
500
İpek böcekçiliği devlet destekleriyle yeniden canlandı İpek böcekçiliği devlet destekleriyle yeniden canlandı NASA, başına bela olan SLS'yi onardı: İlk fırlatış ne zaman? NASA, başına bela olan SLS'yi onardı: İlk fırlatış ne zaman? Alacak verecek kavgasında ortalık savaş alanına döndü Alacak verecek kavgasında ortalık savaş alanına döndü

Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İpek Onaran, 261 Women's Marathon'undan İkincilikle Döndü - Son Dakika


Advertisement