İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı Yeniçağa'da Yapıldı - Son Dakika

İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı Yeniçağa'da Yapıldı

10.05.2018 12:14
İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı Yeniçağa'da Yapıldı, System.String[]

İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı, Bolu'nun Yeniçağa ilçesinde yapıldı.

İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı, Bolu'nun Yeniçağa ilçesinde yapıldı.

Yeniçağa Belediye Kültür Merkezi'nde gerçekleşen toplantıya, Göynük Belediye ve İpekyolu Belediyeler Birliği Başkanı Kemal Kazan, Sapanca Belediye Başkanı Aydın Yılmazer, Geyve Belediye Başkanı Murat Kaya, Taraklı Belediye Başkanı Tacettin Özkaraman, Karapürçek Belediye Başkanı Orhan Yıldırım, Mudurnu Belediye Başkanı Mehmet İnegöl, Karacasu Belediye Başkanı Celal Beydilli ve Yeniçağa Belediye Başkanı Recayi Çağlar katıldı.

Toplantının açılışında konuşan Başkan Kazan, ilçeler arasındaki birliğin her geçen gün büyüyerek güçlendiğini ve geliştiğini vurguladı.

Toplantıda, ilçelerde devam eden faaliyetler ile yapımı süren yeni projeler hakkında bilgi paylaşımında bulunuldu.

- Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İpekyolu Belediyeler Birliği Toplantısı Yeniçağa'da Yapıldı - Son Dakika


Son Dakika

Saç Ekim Uzmanı Aslı Tarcan doğaya nefes oluyor! Saç ektiren her hastası için bir fidan dikecek Brooklyn Beckham, sevgilisiyle küvet pozlarını paylaşarak ilişkilerinin yıldönümünü kutladı Emre Belözoğlu, Ali Akman'ı F.Bahçe'ye getirmek için Bursaspor'a teklif yapacak 29 Ekim kutlamasında utandıran görüntüler: Protokole deri koltuklar, gazilere plastik sandalye Mahalle muhtarı, 4 erkek çocuğuna istismar suçundan tutuklandı Boran Kuzum ve Miray Daner haklarındaki aşk iddialarına cevap verdi Başarılı oyuncu Ayşecan Tatari, anne oldu Son Dakika! Eski Başbakan Mesut Yılmaz hayatını kaybetti