iPhone 5 böyle açılıyor! - Son Dakika

iPhone 5 böyle açılıyor!

07.09.2012 14:00
iPhone 5 böyle açılıyor!, System.String[]

Sonun da iPhone 5'in ön yükleme ekranı da internete düştü. Hem de videosuyla...

12 Eylül'de görücüye çıkacak olan iPhone 5, şu an muhtemelen Foxconn fabrikalarında büyük bir hızla üretimde. Görünüşe bakılırsa Jincheng, Çin'deki fabrikalardan bir kişi, bir iPhone'u dışarı çıkarmayı başarmış.

Videoda gösterilen telefon, tamamlanmış ve önyükleme yapıyor görünüyor. Cihaz önyükleme yaptıktan sonra ise ekranda bir hata mesajı çıkıyor: "Bu cihaz, iPhone Geliştirici Programının bir parçası olarak kaydedilmemiştir. Bu programın bir üyesi iseniz, lüften cihazınızı @@url@@ adresinde kaydettirin."

Daha önceki sızıntılarla uyumlu görünen cihazın bir şaka olması olasılığı düşük görünüyor. iPhone 5'i fabrikadan sızdıran kişiye göre iPhone 5, söylendiği gibi daha ince ve daha uzun.

iPhone 5'in nasıl açıldığını merak ediyorsanız videomuza tıklamanız yeterli!

iPhone 5 böyle açılıyor!
iPhone 5 böyle açılıyor!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji iPhone 5 böyle açılıyor! - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Nice'teki bıçaklı saldırı sonrası Fransa'da terörle mücadele planı "acil saldırı" seviyesine çıkarıldı Kılıçdaroğlu'ndan Erdoğan'a 'çanta' yanıtı: Yüreğin varsa beraber tartışalım Kanada'nın silah ambargosu sonrası SİHA'lar için harekete mi geçildi? Bayraktar'dan dikkat çeken paylaşım Ünlü oyuncu Melisa Döngel, arkadaşlarıyla gittiği kafeye alınmayınca olay çıkardı: Sizi bitireceğim Suudi Arabistan'daki Fransız Konsolosluğu'na saldırı: 1 yaralı Otoyolda 9 araç birbirine girdi, 5'i doktor 10 kişi yaralandı Azerbaycan Cumhurbaşkanı Yardımcısı Hajiyev: Karabağ'ın sözde Savunma Bakanı Celal Harutyunyan cehenneme gönderildi Son Dakika! Fransa'da kilise yakınında bıçaklı saldırı: 3 kişi hayatını kaybetti, çok sayıda yaralı var