İphone'cuları Şok Eden Açıklama! - Son Dakika

İphone'cuları Şok Eden Açıklama!

19.01.2012 14:00
İphone'cuları Şok Eden Açıklama!, System.String[]

Apple'ın kurucusu ve belki de en renkli ismi Steve Wozniak'tan iPhone'cuları şok eden açıklamalar!

Hüseyin Cem Köylü

Apple'ın ortak kurucusu Steve Wozniak, bir kez daha Android sevgisinin altını çizerek Apple hayranlarını şaşırttı. Wozniak'ın, iPhone'a olan yakınmalarını ve neden Google'ın işletim sistemini seçtiğini açık sözlerle anlatması, bir anda manşetlere de bomba gibi düştü .

Daily Beast'in raporuna göre Wozniak ilk olarak sesli komutların ve GPS sisteminin Android'de daha iyi çalıştığını iddia etti ve şöyle dedi: "Benim birinci telefonum iPhone, güzelliğine hayranım. Ama keşke Android'imin yaptığı her şeyi yapabilse..."

Woz, Apple ve Android arasındaki savaşın tıpkı 90'lardaki Windows ve Macintosh rekabeti gibi olduğunu söyledi. Microsoft yazılımını üçüncü-şahıs üreticilere lisanslayınca marketi ele geçirmişti. Aynı teori şu anda Android tarafından gerçekleştiriliyor. Fakat bu seferki rakibin daha da güçlü olduğunu söylüyor Woz "iOS ve Android arasında, Mac ve Windows arasında olduğu kadar büyük bir fark yok" diyor ve Apple'ın sıkı uygulama kabul sürecinin avantajı Android'e veren bir ayak bağı olduğunu söylüyor.

Ama Wozniak'ın iPhone hakkında güzel sözleri de var... Haberimizin ikinci sayfasında...

İphone'cuları Şok Eden Açıklama!
İphone'cuları Şok Eden Açıklama!

- Kaynak: Chip.com.tr

Son Dakika Teknoloji İphone'cuları Şok Eden Açıklama! - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Oyuncu Berk Atan'ın İzmir'de yaşayan ailesi depreme evlerinde yakalandı 5'er kiloluk kırlangıç balıkları 500'er liradan satışa sunuldu Marmara Bölgesi'nde kuvvetli sağanak bekleniyor Kabe'de panik anları! Aracıyla Mescid-i Haram'a daldı Ailesinden gizlice doğum yapan 14 yaşındaki kız çocuğunun bebeği, derin dondurucuda bulundu Depremin vurduğu Seferihisar, havadan görüntülendi İzmir depreminden sonra yaptığı paylaşım infial yarattı! "Felaketi kendileri istedi" diyen şahıs yakalandı Depremin dehşetini ortaya çıkaran apartman! Prof. Dr. Oğuz Çelik, 'bomba kat'a dikkat çekti