Son Dakika Haberleri: Irak Cumhurbaşkanı'ndan Ürdün Kralına Taziye Telgrafı

Irak Cumhurbaşkanı'ndan Ürdün Kralına Taziye Telgrafı

3 gün önce

Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum, Ürdün'de meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Kral 2. Abdullah'a başsağlığı dileğinde bulundu.

Irak Cumhurbaşkanı'ndan Ürdün Kralına Taziye Telgrafı, System.String[]
Irak Cumhurbaşkanı Fuad Masum, Ürdün'de meydana gelen terör saldırısı nedeniyle Kral 2. Abdullah'a başsağlığı dileğinde bulundu.

Masum, El-Belka ilinin Fıhays ilçesinde düzenlenen saldırı nedeniyle Kral 2. Abdullah'a gönderdiği taziye telgrafında, söz konusu saldırıda can kaybı yaşanmasından üzüntü duyduklarını ifade etti.

"Ürdün'ün güvenlik ve istikrarını hedef alan teröristlerin bu saldırısını kınıyoruz." diyen Masum, bölge ülkelerinin terörle mücadelede iş birliğini artırmasının gerekliliğine vurgu yaptı.

Cuma günü, Amman'ın 10 kilometre batısında yer alan ve idari olarak Belka iline bağlı Fıhays'ta ilçesindeki Jandarma Komutanlığına ait bir araçta patlama meydana gelmiş, olayda 1 emniyet mensubu hayatını kaybederken 6'sı yaralanmıştı.Erdoğan'ın Milli Savunma Çağrısından Sonra Yüzde Yüz Milli Tüfeğin Yapımı Bitti! Vatandaşlar Akın Etti, Döviz Büroları TL Yetiştirmekte Zorlanıyor

Başkan Erdoğan'ın Çağrısından Sonra Adana Halkı 3 Günde 1 Ton Altın Bozdurdu Emine Erdoğan, Büyükelçi Eşleri ile Öğle Yemeğinde Bir Araya Geldi