Son Dakika Haberleri: Irak'ın Basra Havalimanında Skandal

Irak'ın Basra Havalimanında Skandal

2 gün önce

Irak'ın güneyindeki Basra kentinde havalimanındaki X-Ray cihazının bozulması nedeniyle valizlerin elle aranması ülkede alay konusu oldu.

Irak'ın Basra Havalimanında Skandal, System.String[]
Irak'ın güneyindeki Basra kentinde havalimanındaki X-Ray cihazının bozulması nedeniyle valizlerin elle aranması ülkede alay konusu oldu. Başkent Bağdat'taki Uluslararası Havaalanı'ndan sonra Irak'ın 2. büyük uluslararası havalimanı olan Basra Havalimanındaki X-Ray cihazının arızalanması nedeniyle yolcuların valizlerinin polis tarafından elle aranması sosyal medyada alay konusu oldu. Geçtiğimiz yaz işsizlik, kamu hizmetlerinin yetersizliği ve yolsuzluk nedeniyle gösterilere sahne olan Basra Havalimanındaki elle aramayı eleştiren bazı Iraklılar, ülkelerinin gitgide geri döndüğünü söylerken bazıları da yaşananlardan yeni hükümeti sorumlu tutarak eleştirdi.

(Abdulkadir Hacıoğlu/İHA)
Haber Yayın Tarihi : 17.04.2019 03:11 Kaynak: İHAIrak Sınırından Acı Haber! Şehit ve Yaralılarımız Var Irak Sınırında Şehit Düşen Askerlerimizin Kimlikleri Belli Oldu İsmail Küçükkaya'dan Erkan Tan'a Mehter Göndermesi İtalya Devlet Televizyonun Kadın ve Erkeklere Ayrı Kanal Oluşturmayı Planlaması Tepkilere Neden Oldu