Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedefleri güçlü şekilde vuruluyor - Son Dakika

Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedefleri güçlü şekilde vuruluyor

27.11.2022 12:06

Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedefleri güçlü şekilde vuruluyor Türk Silahlı Kuvvetleri Irak ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerini güçlü bir şekilde vurmaya devam ediyor.

Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedefleri güçlü şekilde vuruluyor

ANKARA - Türk Silahlı Kuvvetleri Irak ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerini güçlü bir şekilde vurmaya devam ediyor.

Milli Savunma Bakanlığı (MSB), Türk Silahlı Kuvvetleri'nin Irak ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedeflerini vurduğu anları sosyal medya hesabından paylaştı. MSB tarafından yapılan paylaşımda "Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedefleri ateş destek vasıtaları ile güçlü şekilde vuruluyor. Teröristlerden şehitlerimizin, masum evlatlarımızın hesabını sormaya devam ediyoruz! Teröristler kazdıkları hendeklere hayalleriyle birlikte gömülmeye mahkümdur" ifadelerine yer verildi.

Kaynak: İHA
YORUMLAR
500

Son Dakika 3. Sayfa Irak'ın ve Suriye'nin kuzeyindeki terör hedefleri güçlü şekilde vuruluyor - Son Dakika

Bu haber İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. İhlas Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı İhlas Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement