Irak Maliye Bakanına Bombalı Saldırı - Son Dakika

Irak Maliye Bakanına Bombalı Saldırı

02.01.2012 15:27
Irak Maliye Bakanına Bombalı Saldırı, System.String[]

Irak Maliye Bakanı İsavi, yol kenarına yerleştirilen bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıdan yara almadan kurtuldu.

Irak Maliye Bakanı Rafi İsavi'nin, yol kenarına yerleştirilen bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıdan yara almadan kurtulduğu bildirildi.

İsavi'nin basın danışmanı Zait Muhammed, Selahaddin bölgesinde bir cenazeye katılan Maliye Bakanı'nın konvoyunun dün başkent Bağdat'a dönerken, İşaki kentinde bomba yüklü araçla düzenlenen saldırıya uğradığını, saldırıda İsavi'nin 2 korumasının yaralandığını söyledi.

Rafi İsavi'nin saldırıdan yara almadan kurtulduğu belirtildi.

Yerel bir sağlık görevlisi de saldırıda İsavi'nin 2 korumasının yaralandığını doğruladı. - BAĞDAT

Irak Maliye Bakanına Bombalı Saldırı

Kaynak: AA

Son Dakika Dünya Irak Maliye Bakanına Bombalı Saldırı - Son Dakika Dünya


YORUMLAR

Son Dakika

Kırmızı Oda'da Boncuk ve Can aşkının hayal olduğunu öğrenen izleyiciler hayal kırıklığına uğradı Son Dakika: WhatsApp'tan geri adım! Tepki çeken gizlilik sözleşmesi 3 ay ertelendi Fenerbahçe, Bright Osayi-Samuel ile 4 yıllık anlaşmaya vardı Çaycı Hüseyin lakaplı Alpaslan Özmol'un yeni imajı sosyal medyaya damga vurdu Belçika'da bir kişi koronavirüs aşısı olduktan 5 gün sonra öldü Hesabındaki paralar buhar olunca Ebru Polat, çılgına döndü! Gerçek sonradan ortaya çıktı 8 bin korona aşısının yapıldığı hastanenin başhekimi konuştu: En fazla omuz ağrısı ve tansiyon düşüklüğü ile karşılaşıyoruz Tabancayla kalbine ateş edip ağır yaralanan gencin sosyal medyadan paylaştığı not ortaya çıktı