Irak Sınırındaki Olay - Son Dakika

Irak Sınırındaki Olay

12.01.2012 12:21
Irak Sınırındaki Olay, System.String[]

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Irak sınırındaki olayda yaralanan ve Şırnak Devlet Hastanesi'nde tedavi gören 17 yaşındaki Hasan Ürek'i ziyaret etti.

Şırnak Valisi Vahdettin Özkan, Irak sınırındaki olayda yaralanan ve Şırnak Devlet Hastanesi'nde tedavi gören 17 yaşındaki Hasan Ürek'i ziyaret etti.

Vali Özkan, İl Emniyet Müdürü Avni Usta, İl Sağlık Müdür Vekili Fikret İnal ve diğer yetkililerle Irak sınırında meydana gelen olayda yaralanan ve Şırnak Devlet Hastanesi'nde tedavi gören Hasan Ürek'in babası Sait Ürek ile görüşerek, geçmiş olsun dileğinde bulundu.

Daha sonra Hasan Ürek'i odasında ziyaret eden Vali Özkan, Şırnak Devlet Hastanesi Başhekimi Dr. Eser Seren Ergöz'den durumu hakkında bilgi aldı. Ürek ile bir süre sohbet eden Özkan, "Baban çok fedakar. Hiç başından ayrılmadı. Çok şanslısın. Babanın kıymetini bil" dedi.

Ürek'in durumunun iyi olması için herkesin seferber olduğunu kaydeden Özkan, durumunun iyi olduğunu, tedavi gördüğü süre içerisinde durumunu hep takip ettiklerini söyledi.

Doktorların büyük bir fedakarlıkla Ürek ile ilgilendiğini kaydeden Özkan,

"Bugün de onu ziyaret ettik. İyi olduğunu görünce mutlu olduk" dedi.

Uludere ilçesine bağlı Gülyazı köyünde oturduklarını kaydeden Baba Ürek ise oğlunun durumunun iyi olmasının çok sevindirici olduğunu, oğlunun sağlığı için çaba gösteren bütün yetkililere teşekkür etti.

- ŞIRNAK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel Irak Sınırındaki Olay - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

Tokyo Olimpiyatları'nda ikinci madalya Hatice Kübra'dan geldi! Milli tekvandocu gözyaşlarını tutamadı 15:53 Tokyo Olimpiyatları'nda ikinci madalya Hatice Kübra'dan geldi! Milli tekvandocu gözyaşlarını tutamadı Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vakaları düşürmenin tek yolu devletin kısıtlama uygulaması ve halkın maske, mesafe önlemlerine uyması 15:47 Prof. Dr. Mehmet Ceyhan: Vakaları düşürmenin tek yolu devletin kısıtlama uygulaması ve halkın maske, mesafe önlemlerine uyması Korkunç kaza! Testereyle ağaç budarken eli kayan adam, kendi boğazını kesti 15:43 Korkunç kaza! Testereyle ağaç budarken eli kayan adam, kendi boğazını kesti
Ece Erken ve eşinin, Yıldız Tilbe'nin konserinde bir grup ile kavga ettiği öne sürüldü 15:40 Ece Erken ve eşinin, Yıldız Tilbe'nin konserinde bir grup ile kavga ettiği öne sürüldü Cicaldau nasıl telaffuz ediliyor? Rumen futbolcu isminin söyleniş şeklini açıkladı 15:31 Cicaldau nasıl telaffuz ediliyor? Rumen futbolcu isminin söyleniş şeklini açıkladı Behzat Uygur, İzzet Yıldızhan'dan borç istediği uyarlama videosuyla izleyenleri güldürdü 15:07 Behzat Uygur, İzzet Yıldızhan'dan borç istediği uyarlama videosuyla izleyenleri güldürdü
Çocukların çığlığı yürek parçaladı! Anne ve babalarından şiddet gören çocuklar, kilit altında tutulup, işkence edilmiş 14:02 Çocukların çığlığı yürek parçaladı! Anne ve babalarından şiddet gören çocuklar, kilit altında tutulup, işkence edilmiş Geleceğin yıldızı olarak gösterilen Zirkee, Balotelli olmaya karar verdi 12:07 Geleceğin yıldızı olarak gösterilen Zirkee, Balotelli olmaya karar verdi
Advertisement