Irak'ta Hapsedilen İranlı Ziyaretçiler - Son Dakika

Irak'ta Hapsedilen İranlı Ziyaretçiler

24.06.2007 15:20
Irak'ta Hapsedilen İranlı Ziyaretçiler, System.String[]

Bir Grup İranlı, Irak'ta Tutuklanan ve Hapsedilen İranlı Ziyaretçilerin Serbest Bırakılmasını Talep Etti.

Bir grup İranlı, Irak'ta tutuklanan ve hapsedilen İranlı ziyaretçilerin serbest bırakılmasını talep etti.

Çoğunluğunu kadınların oluşturduğu bir grup İranlı, Irak'ın Tahran Büyükelçiliği önünde bugün bir gösteri yaparak, Irak'ta tutuklanan ve hapsedilen İranlı ziyaretçilerin serbest bırakılmasını talep etti. Göstericiler, Irak'taki kutsal mekanları ziyaret için bu ülkeye giden İranlıların hapsedilmesini kınayan sloganlar attı.

Irak'ta tutuklanan İranlıların aile ve akrabalarının da katıldığı gösteride, soruna çözüm bulunması için Irak ve İran makamlarına çağrıda bulunuldu. Büyükelçilik önünde geniş güvenlik önlemleri alan polis, göstericilerin binaya yaklaşmasını engelledi.

(SS-CY-CY-MEF-D)

- Kaynak: İHA

Son Dakika Kültür Sanat Irak'ta Hapsedilen İranlı Ziyaretçiler - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Paraları Türk lirası karşısında değer kazanınca Bulgarlar Edirne'ye akın etti Ermenistan Radyosu Serdar Ortaç'ın ardından Tarkan'ı da öldürülen Azerbaycan askeri olarak servis etti Semt pazarlarındaki kalabalık vatandaşı isyan ettirdi: Pazar değil, sanki korona partisine geldik ABD başkanlığı için yarışan Biden, ücretsiz koronavirüs aşısı sözü verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Süt sağarken elektrik akımına kapılan kadın feci şekilde can verdi Hadise ve Kaan Yıldırım, ailelerinin onay vermesiyle evlilik kararı aldı "Evde ek iş" tuzağına düşmeyin! Yüzlerce kişi mağdur oldu