Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü - Son Dakika

Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü

24.09.2015 17:00

Bolu'da Iraklı 4 yaşındaki çocuğu döverek ölümüne yol açtığı iddia edilen anne ve sevgilisi gözaltına alındı.

Bolu'da beyin kanaması sonucu tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybeden 4 yaşındaki çocuğun, annesi ve sevgilisi gözaltına alındı. Yapılan tetkiklerde çocuğun beyin kanaması geçirdiği tespit edildi.

ÇOCUĞUN ÇEŞİTLİ YERLERİNDE MORLUKLAR BELİRLENDİ

İddiaya göre, ülkelerindeki iç karışıklıklardan kaçarak ailesiyle geldiği Bolu'da yaşayan mülteci çocuklardan 4 yaşındaki M.A.S.A, annesi tarafından 4 gün önce İzzet Baysal Eğitim ve Araştırma Merkezi Köroğlu Ünitesine getirildi. Yapılan tetkiklerde beyin kanaması geçirdiği tespit edilen çocuk, tedavi gördüğü hastanede yaşam mücadelesini kaybetti. Kafasında, göz altında ve vücudunun çeşitli yerlerinde morluklar belirlenen çocuğun ölümünün şüpheli bulunması üzerine İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şube Müdürlüğü ekipleri, anne S.M.K.A. (30) ile sevgilisi olduğu ileri sürülen B.K.N.A'yı (22) gözaltına aldı.

ANNE, ÇOCUKLARININ YARAMAZ OLDUĞUNU SÖYLEDİ

Şüpheliler, emniyetteki işlemlerinin ardından adliyeye sevk edildi. S.M.K.A'nın verdiği ifadede Bolu'ya 6 ay önce eşi ve 3 çocuğuyla geldiğini, eşinin bir süre sonra Irak'a geri dönmesi üzerine tanıştığı mültecilerden B.K.N.A. ile beraber yaşamaya başladığını söylediği öğrenildi. Şüpheli kadının, çocukların çok yaramaz olduğunu, bu nedenle bazen döverek sakinleştirdiklerini anlattığı, olay günü de "yaramazlık yapan oğlunun kendisi ve sevgilisi tarafından dövüldüğünü, B.K.N.A'nın tekmesiyle de çocuğun yere yığıldığını" iddia ettiği belirtildi. Ekipler tarafından sağlık kontrolü için hastaneye götürülen ölen çocuğun ikiz kardeşi ile 6 yaşındaki ablasının da kaburgalarında kırıklar tespit edildiği öğrenildi.

Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü
Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü
Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü
Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü
Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü
YORUMLAR
500
Yolcu otobüsünde vücuduna sarılı esrarla yakalandı Yolcu otobüsünde vücuduna sarılı esrarla yakalandı Bolu'da ikinci kattan düşen asansördeki yaşlı kadın yaralandı Bolu'da ikinci kattan düşen asansördeki yaşlı kadın yaralandı Yeşil alanlar sarı düğün çiçekleriyle renklendi Yeşil alanlar sarı düğün çiçekleriyle renklendi
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel Iraklı Çocuk Dövülerek Öldürüldü - Son Dakika


Advertisement