İran'da Ganjali Han Hamamı - Son Dakika

İran'da Ganjali Han Hamamı

16.05.2022 10:16

Kirman Eyaletindeki Ganjali Han Hamamı'ndan detay Hamamı ziyaret eden turistlerden detaylar Hamamdaki heykellerden detaylar KİRMAN - İran'ın Kirman Eyaletindeki Ganjali Han Hamamı, güzelliği ve ihtişamı ile ziyaretçilerini büyülüyor.

Kirman Eyaletindeki Ganjali Han Hamamı'ndan detay

Hamamı ziyaret eden turistlerden detaylar

Hamamdaki heykellerden detaylar KİRMAN - İran'ın Kirman Eyaletindeki Ganjali Han Hamamı, güzelliği ve ihtişamı ile ziyaretçilerini büyülüyor. Safevi Devleti döneminde yapılan ve Kirman'ın atalarının yaşamını simgeleyen tarihi Ganjali Han Hamamı peyzaj mimarisi ile yerli ve yabancı turistlerin ilgisini çekiyor.

YORUMLAR
500
İran'da 5,6 büyüklüğünde deprem İran'da 5,6 büyüklüğünde deprem AB Dış ilişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, İran'da AB Dış ilişkiler ve Güvenlik Politikaları Yüksek Temsilcisi Josep Borrell, İran'da Tahran'da İslam ve İran Sanat Eserleri Müzayedesi yapıldı Tahran'da İslam ve İran Sanat Eserleri Müzayedesi yapıldı
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İran'da Ganjali Han Hamamı - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement