Son Dakika Haberleri: İran'ın, DEAŞ Mevzilerini Füzeyle Vurma Anının Görüntüleri Ortaya Çıktı

İran'ın, DEAŞ Mevzilerini Füzeyle Vurma Anının Görüntüleri Ortaya Çıktı

11 ay önce

Tahran'daki kanlı saldırılara misilleme yaparak DEAŞ'a füze yağdıran İran'ın füzeleriyle DEAŞ'ı vurma anına ait görüntüler ortaya çıktı.

 Suriye'de DEAŞ militanlarını füzeyle vuran İran Devrim Muhafızları saldırıyı internet sitesinden duyurdu. Tahran'daki terör saldırılarına misilleme olarak Suriye'nin kuzeydoğusundaki Deyru'z Zur kentine Kermanşah ve Kürdistan eyaletlerinden yerden yere füze atışı yapıldı. O anlar saniye saniye görüntülendi.

DEVRİM MUHAFIZLARINDAN İNTİKAM AÇIKLAMASI

Devrim Muhafızları'nın açıklamasında DEAŞ'ın Suriye'nin doğusunda bulunan kamplarının füzelerle imha edildiği ifade edildi ve "masumların kanının dökülmesi cevapsız kalmayacak" denildi.

18 KİŞİ HAYATINI KAYBETMİŞTİ

İran'ın başkenti Tahran'da ki terör saldırılarında Meclis basılmış, aynı dakikalarda İran İslam devriminin lideri Ayetullah Humeyni'nin mezarında da bir saldırı gerçekleştirilmişti. Saldırılarda 18 kişinin öldüğü açıklanmıştı. Terör saldırılarını DEAŞ üstlenmişti.
Ağaca Asılı Bulunan İnşaat İşçisinin Cebinden Borç Ödeme İhtarnamesi Çıktı CHP'li Öztürk Yılmaz Cumhurbaşkanlığı için Adaylığını Açıkladı: Kılıçdaroğlu Olmazsa Adayım

PFDK, Fatih Terim'e 13 Bin TL Para Cezası Verdi