İran Kültür Bakan Yardımcısı Najafi'den Neü'ye Ziyaret - Son Dakika

İran Kültür Bakan Yardımcısı Najafi'den Neü'ye Ziyaret

27.11.2012 11:00
İran Kültür Bakan Yardımcısı Najafi'den Neü'ye Ziyaret, System.String[]

İran Kültür Bakan Yardımcısı Karim Najafi ve beraberindeki heyet, Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof.Dr.Filiz Kılıç'ı ziyaret etti.

İran Kültür Bakan Yardımcısı Karim Najafi ve beraberindeki heyet, Nevşehir Üniversitesi (NEÜ) Rektörü Prof. Dr. Filiz Kılıç'ı ziyaret etti.

Nevşehir'in Hacıbektaş ilçesinde gerçekleştirilen 2. Uluslararası Hacıbektaş Aşure Günü'ne katılmak ve bir dizi ziyaretlerde bulunmak üzere kente gelen Najafi ile İran'ın Neşabur Kaymakamı Seyit Celal Haşimi, Rektör Alamulu Huda ve beraberindeki heyet, Kılıç'ı makamında ziyaret ederek, bir süre görüştü.

Najafi ve beraberindeki heyetin ziyaretinden duyduğu memnuniyeti dile getirerek kendilerine teşekkür eden Rektör Kılıç, Nevşehir Üniversitesi olarak İran'da bulunan üniversitelerle gerek akademik, gerekse bilimsel araştırmaların yanı sıra ikili anlaşmalarda bulunmak istediklerini belirtti.

Nevşehir Üniversitesi'nin İran'da bulunan devlet ve özel üniversiteler ile her türlü ikili anlaşmaya bakanlık olarak gerekli hassasiyeti ve ehemmiyeti göstererek destek vereceklerini söyleyen Najafi de, Türkiye ile akademik ve bilimsel çalışmalara önem verdiklerini söyledi.

Yayıncı: Yücel Velioğlu - NEVŞEHİR

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İran Kültür Bakan Yardımcısı Najafi'den Neü'ye Ziyaret - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

FETÖ iddiası sonrası İYİ Partili Ümit Özdağ'ın ihracı için ilk adım atıldı Galatasaray, evinde ilk kez Alanyaspor'a yenildi Sağlık Bakanlığı, çelişki sonrası koronavirüs tablosunu değiştirdi! Yeni hasta sayısı 2 bini aştı Meteoroloji, 57 ile sağanak yağış uyarısında bulundu "Türk burgeri değil Yunan burgeri satacağız" diyen Suudi şirket, Türkiye'de sektör lideri çıktı SİHA'lara direnemeyen Ermenistan'dan PKK taktiği! Hedef şaşırtmak için mevzilere cansız manken yerleştirdiler Sevgilisiyle samimi pozlarını paylaşan fenomen Duygu Özaslan, eleştirileri tiye aldı Türkiye'nin Azerbaycan ve Kırım hamleleri Rus basınını rahatsız etti: Moskova'nın nüfuz alanına görülmemiş bir atılım var