Son Dakika Haberleri: İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi

İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi

20 gün önce

Antalya'da İranlı turist, saatlerce cansız manken gibi kaldırımda durdu. Olayı fark eden esnaflar polisi çağırdı. Polise de tepki vermeyen İranlı, hastaneye götürüldü.

Antalya'da yaya geçidi önündeki kaldırımda ayakta hareketsiz duran İran asıllı Reza Drenkhshani, polise tepki vermeyince çağrılan ambulansla hastaneye götürüldü.

ESNAF DURUMU FARK ETTİ, POLİSİ ARADI

Olay, saat 10.00 sıralarında Muratpaşa ilçesi Yıldız Mahallesi Yıldız Kavşağı'nda meydana geldi. Yaya geçidinin hemen önündeki kaldırımda, bir kişinin yanında bavuluyla ayakta hareketsiz durduğunu gören esnaf, durumu polise bildirdi. İhbarın ardından adrese gelen polis, ayakta hareketsiz duran kişinin, İran asıllı Londra vatandaşı Reza Drenkhshani olduğunu ve tatil için Antalya'ya geldiğini belirledi.

HASTANEYE GÖTÜRÜLDÜ

Drenkhshani'nin polise de tepki vermemesi üzerine sağlık ekiplerine bilgi verildi. Belirtilen adrese gelen sağlık ekipleri, Drenkhshani'yi sedyeyle ambulansa aldı. Hastaneye gitmek istemediğini söyleyen Drenkhshani, havalimanına gitmek için polisten taksi parası istedi. Bavulu da ambulansa konulan Drenkhshani, Antalya Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne götürüldü.

İranlı adam saatlerce kaldırımda cansız manken gibi bekledi
Haber Yayın Tarihi: 20.11.2019 04:03 Kaynak: DHASon Dakika

Ceren Hindistan, Mehmet Ali Erbil ile aşk yaşadığı yönündeki iddiaları yalanladı
Cumhurbaşkanı Erdoğan'a "İdolünüz kim?" diye sordular, verdiği yanıt salonda büyük alkış aldı Yunanistan eski Dışişleri Bakanı Bakoyannis: Türkiye ile savaşa girersek yalnız kalırız