İranlı Komutan Süleymani'nin mezarı, ziyaretçi akınına uğruyor - Son Dakika

İranlı Komutan Süleymani'nin mezarı, ziyaretçi akınına uğruyor

17.05.2022 10:18

İran Devrim Muhafızları Ordusu Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin mezarından detaylar Ziyaretçilerden detaylar Duaların edilmesi ve ağıtların yakılması KİRMAN - ABD saldırısında öldürülen İran Devrim Muhafızları Ordusu Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin mezarı, ziyaretçi akınına uğruyor.

İran Devrim Muhafızları Ordusu Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin mezarından detaylar

Ziyaretçilerden detaylar

Duaların edilmesi ve ağıtların yakılması KİRMAN - ABD saldırısında öldürülen İran Devrim Muhafızları Ordusu Kudüs Gücü Komutanı Kasım Süleymani'nin mezarı, ziyaretçi akınına uğruyor. İran'ın Kirman kentindeki mezarı ziyaret eden yüzlerce kişi, Süleymani için dua edip ağıtlar yakıyor.

YORUMLAR
500
İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan ile Irak Başbakanı Kazımi 'bölgesel gelişmeleri' konuştu İran Dışişleri Bakanı Abdullahiyan ile Irak Başbakanı Kazımi 'bölgesel gelişmeleri' konuştu İran Devrim Muhafızları'nın istihbarat şefi Hüseyin Taib'in görevden alınması İsrail ile 'gölge savaşa' ilişkin ne anlatıyor? İran Devrim Muhafızları'nın istihbarat şefi Hüseyin Taib'in görevden alınması İsrail ile 'gölge savaşa' ilişkin ne anlatıyor?
Kaynak: AA

Son Dakika Güncel İranlı Komutan Süleymani'nin mezarı, ziyaretçi akınına uğruyor - Son Dakika

Bu haber AA tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. AA tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı AA kurumudur.

Advertisement