Son Dakika Haberleri: İrem Derici Hastaneye Kaldırıldı

İrem Derici Hastaneye Kaldırıldı

4 ay önce

Program çekimi öncesinde kuliste fenalaşan İrem Derici apar topar hastaneye kaldırıldı.

Son dönemlerin en çok konuşulan isimlerinden biri olan İrem Derici program çekimleri için kuliste beklerken kalbi sıkıştığı için fenalaştı. Verdiği kilolar ve çalkantılı aşk hayatıyla gündemden düşmeyen Derici'nin bir süredir sağlık sorunları yaşadığı konuşulan konular arasında.

SERUM TEDAVİSİ GÖRDÜĞÜ SÖYELENİYORDU

Ünlü şarkıcı geçen haftalarda gündeme gelen çok zayıfladığı için  Nişantaşı'nda bir klinikte serum tedavisi gördüdüğü iddialarını sert bir dille yalanlamıştı.

AŞK KALBİNE İYİ GELMİYOR

Sevgilisi Lider Şahin'le ayrıldıktan sonra yine bir program çekiminde kalbi sıkışan Derici aynı sağlık sorununu bu kez barıştığı sevgilisi Lider Şahin'in yanında yaşadı.

Yeni barıştığı sevgilisi ile program çekimleri için Sancak Tepe'deki sütudyoya giden derici çekime 15 dk. kala fenalaştı. Sevgilisi Lider Şahin ve set ekibi tarfından apar topar hastaneye kaldırılan Dericinin sağlık durumu hakkında henüz bir açıklama yapılmadı.

Facebook'ta Paylaş! Twitter'da Paylaş! Whatsapp'da Paylaş!

YORUMLAR

10 Yaşındaki Necmi, Yatakta Bastığı Annesi ve Komşusu Tarafından Yastıkla Boğuldu Bursa'da Kadın Görevli, Mutlak Bir Uçak Faciasını Önledi
Ece Dizdar, Kendisinden 10 Yaş Küçük Sevgilisiyle Öpüşürken Yakalandı