Son Dakika Haberleri: İrem Derici Kendisine İkizi Kadar Benzeyen Carmella'nın Fotoğrafını Paylaştı

İrem Derici Kendisine İkizi Kadar Benzeyen Carmella'nın Fotoğrafını Paylaştı

7 gün önce

Ünlü şarkıcı İrem Derici, kendisine benzettiği Amerikan güreşçi Carmella'nın fotoğrafını" İkizim varmış hiç söylemiyorsunuz" notuyla paylaştı.

Şarkılarının yanı sıra yaptığı eğlenceli paylaşımlarla dikkat çeken şarkıcı İrem Derici, kendisine ikiz kardeşi kadar benzeyen Amerikan güreşçinin fotoğrafını paylaştı.

"İKİZİM VARMIŞ"

Carmella'nın bir haberini paylaşan Derici, altına şu notu düştü: "Amerikan güreşçi ikizim varmış, adı Carmella, hiç söylemiyorsunuz."

"SEN BOĞARSIN BUNU"

Şarkıcının paylaşımını gören yakın arkadaşı Mustafa Ceceli ve eşi Selin İmer, fotoğraf karşısında sessiz kalmadı. Ceceli, "Kız sen boğarsın" derken İmer'de "Vallahi sen sandım" yorumunu yazdı.

YORUM YAĞMURUNA TUTULDU

Derici'yi Carmella'ya benzeten takipçileri ise şarkıcıyı yorum ve beğeni yağmuruna tuttu. Şarkıcının paylaşımını gören takipçileri, "Aynısınız vallahi bu kara olur", "Yemin ediyorum ilk baktığımda İrem Derici sandım", "Bu sana senden daha çok benziyor" gibi yorumlar yaptı.


YORUMLAR (25)
Tüm yorumlar için tıklayınız


Azeri Kızı Günel Çanta ve Ayakkabı İçin Servet Harcıyor Kapak Kızı Olan Aleyna Tilki: Sahnede Gördüğünüz Kadar Sevimli Biri Değilim

Ajda Pekkan 5 Milyon Dolarlık Aile Yadigarı Yalının Peşine Düştü Ünlü Model Stephanie Adams, 7 Yaşındaki Oğlunu Balkondan Attıktan Sonra İntihar Etti