İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu - Son Dakika

İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu

19.09.2017 11:10

Tedavi gördüğü hastanede yoğun bakıma alınan İrem Derici'nin kilo vermek adına hiçbir şey yemediği, günde iki birayla ayakta durduğu ortaya çıktı.

Verdiği kilolarla haber olan ve aşırı zayıflığı yüzünden hayranları tarafından da eleştirilen İrem Derici geride bıraktığımız günlerde hastaneye kaldırıldı.

YOĞUN BAKIMA ALINDI

Hastanede yoğun bir bakıma alınan Derici, bu yüzden doktor raporuyla birçok konserini de iptal etti. Ünlü şarkıcı, besin zehirlenmesine dayalı böbrek iltihaplanması geçirdiğini söyleyip ve sevenlerinden dua istedi.

"SADECE BİR İKİ ŞİŞE BİRA İÇİYORDU"

Hürriyet gazetesi yazarı Cengiz Semercioğlu da bugünkü köşesinde İrem Derici'nin nasıl zayıfladığı yazdı. Ünlü şarkıcının günde bir-iki şişe bira içerek ayakta durduğunu belirten Semercioğlu, yazısında şu ifadeleri kullandı: "Son dönemde yediği içtiği hiçbir şey yoktu, sadece günde bir-iki şişe bira içiyordu…

"SONUNDA VÜCUT İFLAS ETTİ"

Başka yediği bir şey yoktu. Sonunda vücut iflas etti. Umarım arpa suyuyla hayatın geçmeyeceğini öğrenmiştir İrem."

İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu

İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu

Son Dakika Magazin İrem Derici'yi Yoğun Bakımlık Eden Diyet! Günde İki Birayla Besleniyordu - Son Dakika Magazin

YORUMLAR

Son Dakika

Hatay'daki saldırı sonrası Erdoğan'dan kararlılık mesajı: Terörle ve destekçileriyle mücadelemizi sürdüreceğiz Son Dakika! Bakan Soylu'dan İskenderun'daki patlamaya ilişkin ilk açıklama: İki terörist de etkisiz hale getirildi Denizlispor yönetimi, stadın belli yerlerini bölerek portatif loca oluşturdu Varela'nın baldırına basan Josef de Souza direkt kırmızı kart gördü Son Dakika: Hatay'da terör saldırısı! Can kaybı yok, iki terörist etkisiz hale getirildi Mehmet Akif Alakurt'tan yine gündeme bomba gibi düşecek hareket! İçki içip araç kullandı Fransa'da muhalefetten Macron eleştirisi: Erdoğan'a karşı kontrolünü kaybetti Borcunu ödemeyen şahsı pompalı tüfekle vurup başında bekledi