Son Dakika Haberleri: Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu dizi final yapınca saçlarını kestirdi

Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu dizi final yapınca saçlarını kestirdi

25 gün önce

Sen Anlat Karadeniz dizisinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu, dizinin final yapmasının ardından bir paylaşım yaparak saçlarını kestirdiğini duyurdu.

Yayınlandığı günden beri tepki çekmesinin yanı sıra reyting listelerinde hep birinci sırada yer alan Sen Anlat Karadeniz dizisi dün akşam 64'üncü bölümüyle final yaptı. Dizinin başrol oyuncusu İrem Helvacıoğlu ise çekimlerin bitmesiyle soluğu kuaförde aldı.

DİZİ FİNAL YAPINCA İMAJINI DEĞİŞTİRDİ

Dizide zorla evlendirildiği eşinden şiddet gören bir kadının hayatını oynayan başarılı oyuncu İrem Helvacıoğlu, Trabzon'da gerçekleşen çekimlerin sona ermesiyle saçlarını kestirdi. Dizisinin final yapmasıyla alakalı herhangi bir paylaşım yapmayan Helvacıoğlu, yeni imajıyla poz vererek onu paylaştı. Oyuncu fotoğrafına "Yeni bir ben" notunu düştü.

BEĞENİ REKORU KIRDI

İrem Helvacıoğlu'nun paylaştığı fotoğrafa yorum yağarken kısa sürede 244 bin beğeniye ulaştı. Helvacıoğlu'nun takipçileri ise fotoğrafa nazar boncuğu emojisi koyarak oyuncuya destek oldu.

Sen Anlat Karadeniz'in Nefes'i İrem Helvacıoğlu dizi final yapınca saçlarını kestirdi
Haber Yayın Tarihi: 14.11.2019 11:41 

YORUMLAR


Elon Musk, yeni oyuncağı Cybertruck ile sokaklarda görüntülendi
Genç polis, "Vuramazsın, sıkamazsın" diyen eşi tarafından öldürüldü Oğlunun böbreği kendisine nakil edildikten sonra evladını kaybeden baba, bu acıya 3 ay dayanabildi