Kasksız yakalanan İrem Sak'ın ağabey korkusu: Aman o görmesin - Son Dakika

Kasksız yakalanan İrem Sak'ın ağabey korkusu: Aman o görmesin

18.11.2020 08:17

Daha önce verdiği bir röportajda "Abime söz verdim kasksız trafiğe çıkmayacağım" diyen İrem Sak, ağabeyi Ayberk Sak'a verdiği sözü tutmayarak kasksız yakalandı.

İstanbul trafiğinden bunalan oyuncu İrem Sak, bir süredir scooter kullanıyor. Şimdilerde Çukur dizisinde rol alan sevilen oyuncu, scooter'ı ile Nişantaşı sokaklarında görüntülendi.

"AĞABEYİM GÖRMESİN"

Bir güzellik merkezine giderken objektiflere takılan oyuncu "Bugün güzellik ve bakım günüm. Arkadaşlar kusura bakmayın içerden bekliyorlar hemen içeri girmem lazım" ifadelerini kullandı. Bir röportajında "Abime söz verdim kasksız trafiğe çıkmayacağım" diyen Sak, kasksız görüntülenmesinin ardından gülerek "Evet bu kez takamadım, ağabeyim bu kez görmesin" dedi.

Kasksız yakalanan İrem Sak'ın ağabey korkusu: Aman o görmesin

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Magazin Kasksız yakalanan İrem Sak'ın ağabey korkusu: Aman o görmesin - Son Dakika Magazin


YORUMLAR (4)
Tüm yorumlar için tıklayınız

Son Dakika

"Sözleşme uzatacak mısın?" sorusuna Aboubakar'dan net yanıt: Menajerim kulüple görüşecek CHP'li başkanın tecavüzüne uğradığını iddia eden kadın konuştu: Alan memnun veren memnun diyerek yaşananların üstünü örttüler Adaylığını açıklamak için düzenlediği iki toplantıyı da polis bastı yine de pes etmedi: Erdoğan'ın hamalı olacağım Kan donduran olay: Doktor, yoğun bakımda yer açmak için iki hastasını öldürdü Fenerbahçe, Porto'nun forveti Moussa Marega ile her konuda anlaştı İstanbul'da beklenen kar yağışı başladı Bakanlık tek tek denetleyip cezalarını kesti! İşte fırsatçıların en fazla fahiş fiyat artışı yaptığı ürünler Yarı çıplak paylaşımlarına devam eden Deniz Akkaya, bu kez de yastık pozuyla olay oldu