Irina Shayk'in Çömlek Yaptığı Sahne Göz Doldurdu - Son Dakika

Irina Shayk'in Çömlek Yaptığı Sahne Göz Doldurdu

03.12.2016 11:05
Irina Shayk'in Çömlek Yaptığı Sahne Göz Doldurdu, System.String[]

Manken Irina Shayk, Hollywood yapımı Hayalet filminin ünlü çömlek sahnesinin tekrar çekiminde rol aldı.

Bu hafta kelimenin tam manasıyla Irina Shayk'ın haftası oldu. Hafta başında ilk bebeğine hamile olduğu haberini alan ünlü model, Victoria's Secret meleği olarak ilk kez podyumda yürüdü. Irina son olarak 90'lı yılların hafızalardan çıkmayan romantik filmi 'Hayalet'in ünlü çömlek sahnesini canlandırdı.

ÇÖMLEK SAHNESİNDE DEMİ MOORE'UN KARAKTERİNİ CANLANDIRDI

1990 yapımı Hayalet (Ghost) filminin ünlü çömlek sahnesindeki Demi Moore'in rolünü, yönetmen Phil Poynter'in tekrardan çektiği kısa versiyonda model Irina Shayk canlandırdı. Ünlü sahnenin çekimlerinde Irina'ya çömlek yapma yeteneklerinde yardım edecek bir Patrick Swayze olmasa da, güzel model göz alıcı vücuduyla bu eksikliği hissettirmedi.

KİLE ŞEKİL VERİRKEN VÜCUDUNU CÖMERTÇE SERGİLEDİ

Irina, tekerlek üzerinde döndürdüğü kile şekil verirken, giysi tercihini kolsuz beyaz bir gömlek ve iç çamaşırlardan yana kullandı. The Righteous Brothers ikilisinin filmle özdeşleşen Unchained Melody isimli parçası fonda çalarken sütyenini ve kıvrımlı hatlarını cömertçe sergiledi. Sosyal medyada sıkça paylaşılan videolar arasına giren görüntülerde güzel modelin kile şekil verme yeteneklerinden ziyade alımlı vücudu daha çok dikkat çekti.

Irina Shayk'in Çömlek Yaptığı Sahne Göz Doldurdu

Son Dakika Magazin Irina Shayk'in Çömlek Yaptığı Sahne Göz Doldurdu - Son Dakika Magazin


YORUMLAR

Son Dakika

Asgari ücret zammı için 4 Aralık'ta yapılacak ilk toplantı internet üzerinden gerçekleştirilecek BionTech CEO'su Şahin'den İngiltere'nin onay verdiği aşıyla ilgili ilk yorum: Son derece titiz çalıştık Çaykur Rizespor'un eski futbolcusu Abarhoun, 31 yaşında hayatını kaybetti İsmail Küçükkaya İmamoğlu'na suikast olayında resmi belgeyi canlı yayında okudu Tıp dünyası ABD'li anne ve kızını konuşuyor: Aralarında 1 yaş var İran'a karşı Türkiye'nin eline üç koz birden geçti! Doğal gazda büyük indirim kaçınılmaz oldu Pastane çalışanlarının kavgadan korkup dolaba saklandıkları anlar kamerada Yaralı kurye, zimmetli pantolonunun kesilmemesini istedi! Olay yerine gelen patron, duruma müdahale etti