İş Adamı Atilla Yıldırım İfade Verdi - Son Dakika

İş Adamı Atilla Yıldırım İfade Verdi

02.12.2011 18:40
İş Adamı Atilla Yıldırım İfade Verdi, System.String[]

İş adamı Atilla Yıldırım, özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcıvekilliğince 1990'lardaki bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında "tanık" sıfatıyla ifade verdi.

İş adamı Atilla Yıldırım, özel yetkili Ankara Cumhuriyet Başsavcıvekilliğince 1990'lardaki bazı faili meçhul cinayetlere ilişkin yürütülen soruşturma kapsamında "tanık" sıfatıyla ifade verdi.

Yıldırım, öğleden sonra adliyeye geldi. Burada soruşturmayı yürüten Cumhuriyet Savcısı Hakan Yüksel'e yaklaşık bir buçuk saat süreyle ifade veren Yıldırım, adliyeden ayrılırken, gazetecilere yaptığı açıklamada "tanık" sıfatıyla ifadesine başvurulduğunu bildirdi.

"İş adamı Ahmet Hamoğlu'nun Korkut Eken'e para verip vermediğine" sorusu üzerine ise Yıldırım, "Zaten para veren 'Evet verdim' diyor" dedi.

"Eken'in, sıkışık durumda olduğunu belirterek, mahkeme masrafları için Hamoğlu'ndan para istediğini" ifade eden Yıldırım, "Ne kadar aldığını bilmiyorum. Büyük bir zarf içinde verdi. O sırada yanında ben de vardım" dedi. - ANKARA

- Kaynak: AA

Son Dakika Politika İş Adamı Atilla Yıldırım İfade Verdi - Son Dakika


Son Dakika

Habertürk'te gerginlik çıkaran 'fare' tartışması! Mete Yarar, Deniz Zeyrek'e kızıp canlı yayını terk etti Yeni şarkısıyla farkındalık yaratmak isteyen Yonca Evcimik, eleştiri oklarının hedefi oldu Cübbeli Ahmet, Selefi derneklerinin para kaynaklarını anlattı: Körfez ülkelerinden kesin para geliyor İbo Show'da büyük sürpriz! İki eski dost bir araya geliyor Futbolun yaşayan efsaneleri Messi ile Ronaldo, Maradona'ya böyle veda etti Son Dakika! Bakan Koca, sert tedbirlerin sinyalini verdi: Kısıtlamalar gerektiğinde daha da genişletilebilir Çok konuşulacak görüntüler! Selin Ciğerci'nin Tolga Polat ile samimi fotoğrafları ortaya çıktı Uzmanlar araştırdı: Ağız gargarası koronadan korunmak için bilimsel bir çözüm değil, tedbir olabilir