İş adamı Murat Kocaardıç: "Babalar Günü için en çok yüzük ve bileklik tercih ediliyor" - Son Dakika

İş adamı Murat Kocaardıç: "Babalar Günü için en çok yüzük ve bileklik tercih ediliyor"

20.06.2020 18:11
İş adamı Murat Kocaardıç:

Babalar Günü öncesinde gözler alınacak hediyelere çevrildi.

Babalar Günü öncesinde gözler alınacak hediyelere çevrildi. Güneydoğu bölgesinin en büyük toptan sarraflarından iş adamı Murat Kocaardıç, özellikle tuğralı yüzük ve deri kaplamalı altın bilekliklerin en çok tercih edilen modeller olduğunu söyledi.

Her yıl haziran ayının 3. pazarında kutlanan Babalar Günü öncesinde gözler hediyelik ürünlere çevrildi. Özellikle takı konusunda tercih edilen ürünlerle ilgili olarak da birçok kişi babasına anlamlı yüzükler ve bileklikler hediye ediyor. Güneydoğu Anadolu'nun en büyük toptancılarından olan ve kendi tasarımlarını da yapan sarraf Murat Kocaardıç, Babalar Günü'nde en çok tercih edilen ürünlerinin tuğralı yüzük ve deri kaplamalı bileklikler olduğunu söyledi. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin neredeyse tamamına ürün gönderdiklerini de sözlerine ekleyen Kocaardıç, "Babalar Günü gibi özel günlerde ürün tercihleri otomatikman değişiyor. Şu anda en çok tercih edilen ürünler Tuğralı yüzük ve deri kaplamalı altın bileklikler" diye konuştu.

"Büyümeye devam edeceğiz"

Korona virüs nedeniyle büyüme oranlarının yavaşladığı günlerde atılımlarını sürdüreceklerini de söyleyen Kocaardıç, "Geçtiğimiz yıl oldukça büyük toptan satış mağazası açtık. Güneydoğu Anadolu Bölgesi'nin her yerine toptan satışlarımız var. Büyümeye ve istihdam oluşturmaya devam etmek istiyoruz. Bu doğrultuda adımlarımızı atmaya devam edeceğiz" ifadelerini kullandı. - İSTANBUL

İş adamı Murat Kocaardıç: Babalar Günü için en çok yüzük ve bileklik tercih ediliyor
İş adamı Murat Kocaardıç: Babalar Günü için en çok yüzük ve bileklik tercih ediliyor

Kaynak: İHA

Son Dakika Güncel İş adamı Murat Kocaardıç: 'Babalar Günü için en çok yüzük ve bileklik tercih ediliyor' - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Normalleşme kararları için ilk hedef 12 milyon kişinin mart ayının ilk haftasına kadar aşılanması Emre Aşık ve Yağmur Aşık mahkemede! Boşanma davasına sevgilisi ile geldi CHP'de bir skandal daha! Kadına çeşme başında tecavüz eden ilçe başkanı, kola ve aspirinle düşük yaptırmış Biden'ın aday gösterdiği Janet Yellen, ABD tarihinin ilk kadın Hazine Bakanı oldu Fenomen dizi Çukur, Fenerbahçe'nin Mesut Özil transferine gönderme yaptı Tuba Büyüküstün, Sefirin Kızı'nda ilk kez izleyici karşısına çıktı Tapu müdürlüğünde dönen 'rüşvet' çarkına düzenlenen operasyonda 25 kişi tutuklandı Ünlü spiker Hülya Hökenek, canlı yayında zamlara isyan etti: Bu fiyatlar gerçek mi?