İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti - Son Dakika

İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti

17.02.2020 23:15

Geçim sıkıntısı çeken ve iş bulamayan İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir, yaşamına son verdi.

İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti. Taşdemir'in geçim sıkıntısı çektiği, bir süredir iş aradığı belirtildi.

Fikir Kulüpleri Federasyonu (FKF) İstanbul Üniversitesi Temsilciliği, Twitter hesabından İstanbul Üniversitesi Radyo, Televizyon ve Sinema Bölümü 4. sınıf öğrencisi Hakan Taşdemir adlı gencin intihar ederek yaşamına son verdiğini duyurdu.

KONYA'DA KAMYONCU KENDİSİNİ TIRA ASARAK İNTİHAR ETMİŞTİ

Konya'da evli ve iki çocuk babası tır şoförü Mevlüt Çankaya, kamyon garajında kendini tırına asarak intihar etmişti. Konu ile ilgili konuşan Konya Nakliyeciler Odası Başkanı Ahmet Şen, "Nakliyeci arkadaşımızın bankalara ve çevresine borcu bulunuyordu. Ayrıca eşi ile de araları bozuktu. Borcundan ve ailevi sıkıntılarından dolayı intihar ettiğini düşünüyoruz" demişti.

İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti

İSTANBUL ÜNİVERSİTELİ SİBEL ÜNLİ DE İNTİHAR ETMİŞTİ

Geçtiğimiz ay İstanbul Üniversitesi öğrencisi Sibel Ünli de yaşamına son vermişti.

İstanbul Fatih'te sahilde cansız bedeni bulunan 20 yaşındaki üniversite öğrencisi Sibel Ünli'nin intihar sebebinin iş bulamaması, ekonomik durumunun kötü olması ve sosyal medyada dış görünüşüne yönelik alaylı mesajlardan dolayı girdiği depresyon olarak ifade edilmişti. Genç kadının, sosyal medya hesabından yeni yıl dileğini 'iş bulmak' olarak açıkladığı ve bir liraya karnını nasıl doyuracağını sorduğu görülmüştü.

İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti
YORUMLAR (180)
  • Adil olun : Ismimle yaptığım yorumlar kaldırılıyor işveren şahıs üçbin maas ver kac kişi lazımsa getireyim Cevap Yaz 0 0 Yayından Kaldır
  • Işveren. : Yillarca askeri ücretle çalıştim evet zor....ama yilmadan mucadele ettim Simdi ben işverenim 3 bin maas veriyorum vs eleman bulunmuyor. Cevap Yaz 4 6 Yayından Kaldır
Tüm yorumlar için tıklayınız
500
Saplantılı olduğu genç kızı öldüren katil zanlısı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti Saplantılı olduğu genç kızı öldüren katil zanlısı tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti Saplantılı olduğu 16 yaşındaki Beyza Doğan'ı vurarak öldüren katil zanlısı Salim Tekin tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti Saplantılı olduğu 16 yaşındaki Beyza Doğan'ı vurarak öldüren katil zanlısı Salim Tekin tedavi gördüğü hastanede hayatını kaybetti

Son Dakika 3. Sayfa İş bulamayan üniversite öğrencisi Hakan Taşdemir intihar etti - Son Dakika


Advertisement
Haberi Paylaş