İş dünyası 6. İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu'nda buluşuyor - Son Dakika

İş dünyası 6. İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu'nda buluşuyor

10.10.2019 14:02
İş dünyası 6. İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu'nda buluşuyor, System.String[]

Farklı sektörlerdeki üst düzey yöneticilerin fiyatlandırma, satış, pazarlama, dijital dönüşüm gibi konuları tartışacağı 6. İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu, ziyaretçilerini bekliyor.

Simon-Kucher & Partners'ın ev sahipliğinde, şimdiye kadar 100'den fazla şirketin 250'nin üstünde üst düzey yöneticisini ağırlayan İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu'nun altıncısı, bu sene 24 Ekim günü Raffles Istanbul Otel'de "Müşteri odaklı fiyat ve gelir yönetimi" konusu odağında gerçekleşecek.

Fiyatlandırma, pazarlama ve satış alanlarında önemli bilgilerin işleneceği Forum kapsamında, farklı sektörlere göre şekillenen B2B ve B2C oturumları ile Simon-Kucher & Partners uzmanları ve yöneticileri, sürdürülebilir gelir yönetimi ve kârlılık üzerine stratejik iç görülerini aktaracak.

Müşteri odaklı yaklaşımla değer zincirine yeniden bakış, dijital çağda gelir artışı, müşteriyi tanımak, ihracatta başarının anahtarı ve promosyon yönetimi gibi konuların irdeleneceği oturumlarda, Simon-Kucher & Partners'ın önemli iş ortaklarından olan Flormar ve İpragaz yöneticileri, katılımcılarla gerçek proje örneklerini paylaşacak.

- Kaynak: Bültenler

Son Dakika Güncel İş dünyası 6. İstanbul Fiyat Stratejisi Forumu'nda buluşuyor - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Dağlık Karabağ'da 112 ton altını kaptırmak istemeyen Rus şirket bölgeye silah ve asker yığıyor Çoklu organ yetmezliğiyle savaşan Hakan Taşıyan'dan müjdeli haber geldi Koronavirüse yakalanan Antalya Büyükşehir Belediye Başkanı Muhittin Böcek 1,5 ay sonra yemek yiyebildi Son Dakika! Grip aşısı olabileceklerin listesi e-Nabız'a yüklendi Adnan Oktar'ın Ankara'daki evlerinden 10 milyon dolarlık fosil çıktı Tapuda yapılan hatayı fırsata çevirdi, kendine ait olmayan araziyi sattı Sakarya'da yaşayan Türkmen genç, Instagram'ın açığını bulunca 10 bin dolar ödül kazandı Üniversitedeki taciz skandalında öğrenciler yaşadıklarını anlattı: Omzumdan kalçama kadar elledi