İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı - Son Dakika

İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı

23.06.2019 08:57

- İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandıİSTANBUL - YSK kararıyla yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul daki seçmenler sandığa gidiyor.

- İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı

İSTANBUL - YSK kararıyla yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul daki seçmenler sandığa gidiyor. Ünlü iş insanı Rahmi Koç, Kandilli İlkokulu'nda kurulan 2233 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyunu verdikten sonra vatandaşlarla kısa bir süre sohbet eden Koç, okuldan ayrıldı.

İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı
İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı
İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı

Kaynak: İHA

Son Dakika Genel İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Cemal Hünal, sağlık sorunları nedeni ile Survivor 2021'e veda etti Selçuk Bayraktar, Akıncı PT-3 ile yuvadan uçmadan önce son selfiesini çekti Tarım ve Orman Bakanlığı'ndan İBB'nin mobil ekmek büfelerine yasak Meteoroloji'den 28 Ocak'ta İstanbul için kar uyarısı Cumhurbaşkanı Erdoğan için "Sözde" ifadesini kullanan Kılıçdaroğlu'nun adı bulvardan silindi Sereney Sarıkaya rekor bir ücret karşılığında ATV'nin yeni dizisiyle ekranlara dönüş yapıyor Makedonya'dan sınır dışı edilen Sedat Peker suskunluğunu "Yanvar Katliamı" ile bozdu Bulgaristan'daki taşkın Edirne'ye su maymunlarını getirdi