İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı - Son Dakika

İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı

23.06.2019 08:57

- İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandıİSTANBUL - YSK kararıyla yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul daki seçmenler sandığa gidiyor.

- İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı

İSTANBUL - YSK kararıyla yenilenen İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçimleri için İstanbul daki seçmenler sandığa gidiyor. Ünlü iş insanı Rahmi Koç, Kandilli İlkokulu'nda kurulan 2233 numaralı sandıkta oyunu kullandı. Oyunu verdikten sonra vatandaşlarla kısa bir süre sohbet eden Koç, okuldan ayrıldı.

İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı
İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı
İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı

- Kaynak: İHA

Son Dakika Genel İş insanı Rahmi Koç oyunu erken saatte kullandı - Son Dakika


YORUMLAR

Son Dakika

Fenerbahçe'nin, ezeli rakiplerine karşı Kadıköy'deki tüm yenilmezlik serileri sona erdi F.Bahçe yöneticisi Alper Pirşen'den çok sert hakem tepkisi: Beşiktaş ve TFF bu eserinden utanmalı Irak'ta füze saldırısı düzenlenen petrol rafinerisinde yangın çıktı Beşiktaş'tan Fenerbahçe'ye maç sonu üç gönderme birden Senegalli eski milli futbolcu Papa Bouba Diop hayatını kaybetti Bir Zamanlar Çukurova dizisinin Züleyha'sı Hilal Altınbilek'in paylaşımı, aşkını ortaya çıkardı 17 yaşındaki genç kız, evinde başından vurulmuş halde ailesi tarafından ölü bulundu Hezimete uğrayan Paşinyan'dan tarihi itiraf: Azerbaycan'la savaşacak gücümüz kalmadı