İş Okulu Öğrencileri Halk Eğitim Merkezinde - Son Dakika

İş Okulu Öğrencileri Halk Eğitim Merkezinde

12.01.2012 13:40
İş Okulu Öğrencileri Halk Eğitim Merkezinde, System.String[]

Bilecik İlköğretim Okulu ve İş Okulu öğrencilerinin bazıları çalışmalarını haftada bir gün Halk Eğitim Merkezinde sürdürüyor.

Bilecik İlköğretim Okulu ve İş Okulu öğrencilerinin bazıları çalışmalarını haftada bir gün Halk Eğitim Merkezinde sürdürüyor.

İş Okulu Sınıf Öğretmeni Gülşen Kervan, AA muhabirine yaptığı açıklamada, daha önceki haftalarda 11. sınıfları Halk Eğitim Merkezine getirdiğinde ebru sanatını çalışmalarını ve bu çalışmadan dolayı mutlu olduklarını gördüğünü, bu nedenle 12. sınıfları da motive etmek için Halk Eğitim Merkezine getirdiklerini söyledi.

Öğrencilerin farklı ortamlarda çalışmalarını sürdürdüklerinde motivasyonlarında artış gözlendiğini kaydeden Kervan, şunları bildirdi:

"Okulumuzda da çalışma imkanlarımız mevcut ancak Halk Eğitim Merkezinde çalışma atölyeleri daha geniş olduğundan burada daha güzel ve uyumlu çalışma ortamı buluyorlar. Ayrıca farklı ortamlarda çalışma sürdüren öğrencilerimizin kendilerine öz güvenleri de artmış oluyor. 12. sınıf öğrencilerimiz bu gün burada Ebru sanatı çalışmasının yanında Halk Eğitim Merkezinin nasıl bir yer olduğunu görmüş oldular."

- BİLECİK

Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İş Okulu Öğrencileri Halk Eğitim Merkezinde - Son Dakika


YORUMLAR
500

Son Dakika

İki grup arasında silahlı kavga çıktı! Baba ve oğlu öldü, aynı aileden 3 kişi de yaralandı 18:18 İki grup arasında silahlı kavga çıktı! Baba ve oğlu öldü, aynı aileden 3 kişi de yaralandı Cicaldau'nun G.Saray'a satılmasıyla sinir krizi geçiren Craiova hocası, takımdan resmen kovuldu 17:55 Cicaldau'nun G.Saray'a satılmasıyla sinir krizi geçiren Craiova hocası, takımdan resmen kovuldu Basketbolcu robot fire vermedi! Seyredenlerin nutku tutuldu 17:44 Basketbolcu robot fire vermedi! Seyredenlerin nutku tutuldu
Artvin'de yaşanan sel felaketinden yeni görüntü! Mahsur kalan çiftin mucize kurtuluşu kamerada 17:21 Artvin'de yaşanan sel felaketinden yeni görüntü! Mahsur kalan çiftin mucize kurtuluşu kamerada Polis baskını Beckham'ın tadını kaçırdı! Oğlunun işlediği suç yüzünden 45 dakika sorgulandı 16:24 Polis baskını Beckham'ın tadını kaçırdı! Oğlunun işlediği suç yüzünden 45 dakika sorgulandı Gündüz vakti fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırış etmeden, bir araçtan inip diğerine bindiler 15:51 Gündüz vakti fuhuş rezaleti! Yanlarındaki küçük çocuğa aldırış etmeden, bir araçtan inip diğerine bindiler
Korkunç kaza! Testereyle ağaç budarken eli kayan adam, kendi boğazını kesti 15:43 Korkunç kaza! Testereyle ağaç budarken eli kayan adam, kendi boğazını kesti Cübbesini çıkaramadan yere yığıldı! İmam, öğle namazını kıldırdıktan sonra vefat etti 15:30 Cübbesini çıkaramadan yere yığıldı! İmam, öğle namazını kıldırdıktan sonra vefat etti
Advertisement