İş Yapamayınca, Dişi Haydar Dümen Olmaya Karar Verdim - Son Dakika

İş Yapamayınca, Dişi Haydar Dümen Olmaya Karar Verdim

09.03.2018 14:54
İş Yapamayınca, Dişi Haydar Dümen Olmaya Karar Verdim, System.String[]

FÜSUN Demirel, Türkiye'de insanların cinsellikle ilgili çok şey bildiğini sandığını, gerçekte ise bilgi dağarcıklarında büyük boşluklar olduğunu savundu.

FÜSUN Demirel, Türkiye'de insanların cinsellikle ilgili çok şey bildiğini sandığını, gerçekte ise bilgi dağarcıklarında büyük boşluklar olduğunu savundu. Türkiye'de son yıllarda büyük tabular oluştuğunu ileri süren Demirel, "Madem iş yapamıyorum. Ben de dişi Haydar Dümen olayım da şu konuya bir el atayım' sözleriyle izleyicileri kahkaya boğdu. Esprili bir konuşma yapan Demirel, şunları söyledi:

"Bazı belediyeler nikahtan sonra kapağında gül olan bir kitap hediye ediyor. Araştırdım, inceledim. Ne kadar yararlı şeyler. 'İlk gecede kadın çok cilveli ve arzulu olmalı. Yoksa doğacak çocuk kekeme olur' diyor. Ama kadın sessiz olacak. Kadın 'ah', 'oh' derse bu kez çocuk ahmak olurmuş. Ben çok faydalandım kitaptan. 'Erkek, evliliğin ilk başında evin otoritesi olduğunu göstermek için kadına birkaç tokat atmalıdır' diyor. İşte ne kadar saygı gördüğümüzün örnekleri her geçen gün artıyor."

SORUMLUSU AİLEMİZ

"Dünyada herkesin cinsel sorunları var. Başkanların bile. Clinton'ı hatırlayın. Bedenlerimizle tanışamadan büyüyüp gidiyoruz. Bunun sorumlusu ailemiz, aldığımız eğitim. Kaç kez 'Elini oradan çek, yoksa keser kedilerin önüne atarım' demiştir. Kedi gördüğünüzde korkmuyor musunuz"

MESLEK EĞİTİMİNDE BAŞLIYOR

DIDF Gençlik Derneği Yönetim Kurulu üyesi Sinem Yeşil de Almanya'da özellikle göçmen kadınlara karşı şiddetin korkunç boyuta ulaştığını söyledi. Ülkede ayrımcılığın daha meslek eğitiminde başladığını kaydeden Yeşil, yabancı bir isimle yapılan iş başvurularının Almanlar gibi işleme tutulmadığının ortaya çıktığını kaydetti. Etkinlikte Göçmen Kadınlar Birliği korosu da türküleriyle sahne aldı.

İş Yapamayınca, Dişi Haydar Dümen Olmaya Karar Verdim

Kaynak: Hürriyet

Son Dakika Güncel İş Yapamayınca, Dişi Haydar Dümen Olmaya Karar Verdim - Son Dakika


Son Dakika

Aracında çıkan yangını söndürmeye çalışırken fenalaşan kişi, hayatını kaybetti Acun Ilıcalı, yeni platformu Exxen için Tolga Çevik ile anlaştı İbrahim Tatlıses'ten kurallara uymayanlara sert tepki: Doludan aracını koruyanlar maske takmaya üşeniyor Yeni kısıtlamalar için karar günü! Kabine toplantısı başladı, gözler Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın yapacağı açıklamada Babasıyla odun toplamaya giden minik Damla, üstüne düşen odunların altında kalarak yaşamını yitirdi 53 yıl boyunca kalmış! 6 yaşında burnuna soktuğu bozuk para 59 yaşında çıkarıldı Öldürülen Özgür Duran'ın ailesinden şaşırtan iddia: Kadir Şeker kiralık katildi Volkan Demirel'in eşi Zeynep Demirel saçlarını maviye boyattı