İŞ YERİNDE ARBEDE YAŞANAN DİLAN ÇITAK OLAYI ANLATTI - Son Dakika

İŞ YERİNDE ARBEDE YAŞANAN DİLAN ÇITAK OLAYI ANLATTI

01.04.2021 09:46

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde yaşanan ve bir çalışanının kafasından yaralanmasına neden olan olayla ilgili konuştu.

Ünlü türkücü İbrahim Tatlıses'in kızı Dilan Çıtak, Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde yaşanan ve bir çalışanının kafasından yaralanmasına neden olan olayla ilgili konuştu. Çıtak, Asistanım randevularının olmadığını söyleyince, içeride arbede yaşandı. Direkt çalışanıma saldırdılar. Parfüm şişesiyle kafasını yardılar dedi.

Dilan Çıtak'ın Nişantaşı'ndaki güzellik merkezinde meydana gelen olayda, iddiaya göre, yabancı uyruklu oldukları öğrenilen dört kişilik grup, randevuları olmadığı halde bakım yaptırmak istedi. Randevusuz bakım yapılamayacağı cevabı üzerine gruptakiler ve çalışanlar arasında tartışma çıktı.

KAPIYI TEKMELEDİLER

Tartışma sırasında, grup üyelerinden biri, güzellik merkezi çalışanının kafasına parfüm şişesiyle vurdu. Arbede sırasında iş yerinde bulunan Çıtak, sokağa çıkarak polislerden yardım istedi. Polislere yaşanan kavgayı anlatan Çıtak, 'kapıları tekmelediler, yabancı uyruklulardı' ifadelerini kullandı. Dilan Çıtak, daha sonra Harbiye Polis Merkezi'ne giderek şikayetçi oldu.

Basın mensuplarına yaşanan olayla ilgili bilgi veren Dilan Çıtak Şu an çalışanımın sağlığını düşünüyorum. Aklım onda. Hastanede şu an. Tomografi çekilecek. Gerekli işlemler yapılıyor. İçeride zaten avukatım ile birlikteyim. Şikayetçiyiz. Kötü bir şey yaşadık. Saldırıya uğradık. Asistanım randevularının olmadığını söyleyince, içeride arbede yaşandı. Direkt çalışanıma saldırdılar. Biz de şu an şikayetçi olduk. Parfüm şişesiyle kafasını yardılar. Şimdi kafam orada. Oradan haber bekliyorum. Şu an sağlık durumu daha iyi. Hem kadın hem erkekler vurdu diye konuştu.

YORUMLAR
500
Erzurum'da yaban keçileri görüntülendi Erzurum'da yaban keçileri görüntülendi Polisle şüpheli arasında arbede kamerada: Polisi gözüne yumruk atıp yaraladı Polisle şüpheli arasında arbede kamerada: Polisi gözüne yumruk atıp yaraladı Yeni Aşkıyla El Ele Görüntülendi! Yaş Farkı Dikkat Çekti Yeni Aşkıyla El Ele Görüntülendi! Yaş Farkı Dikkat Çekti
Kaynak: DHA

Son Dakika Güncel İŞ YERİNDE ARBEDE YAŞANAN DİLAN ÇITAK OLAYI ANLATTI - Son Dakika

Bu haber Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanmış olup habere Sondakika.com tarafından hiçbir editöryal müdahalede bulunulmamıştır. Demirören Haber Ajansı tarafından hazırlanan bütün haberler sitemizde hazırlandığı şekliyle otomatik servis edilmektedir. Bu nedenle haberin hukuki muhatabı Demirören Haber Ajansı kurumudur.

Advertisement
Haberi Paylaş