Son Dakika Haberleri: İş Yerinin Önünde Para Düşüren Kişiyi Arıyor

İş Yerinin Önünde Para Düşüren Kişiyi Arıyor

9 gün önce

İş yerinin önünde para düşüren kişiyi arıyorBURSA - Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir manav, iş yerinin önünde yüklü miktarda para düşüne yaşlı kişiye bir haftadır ulaşmaya çalışıyor.

İş yerinin önünde para düşüren kişiyi arıyor

BURSA - Bursa'nın İnegöl ilçesinde bir manav, iş yerinin önünde yüklü miktarda para düşüne yaşlı kişiye bir haftadır ulaşmaya çalışıyor.
Cihan Adak (28), işyeri önünde çalıştığı sırada birisinin para düşürdüğünü duyarlı bir vatandaş söyledi. Arkasında döndüğünde yüklü miktardaki parayı yerden alan Adak işyerinin güvenlik kamera görüntülerini inceleyerek paranın kimini düşürdüğünü buldu. Ancak aradan bir hafta geçmesine rağmen parayı düşüren kişi parasını almaya geldi. Bunun üzerine duyarlı vatandaş görüntüleri sosyal medyadan paylaşarak paranın sahibini bulmaya çalıştı.
"Gelip beni bu yükten kurtarsın"
Konuyla ilgili konuşan Cihan Adak, "Bir hafta önce çalıştığım sırada arkadan geçen bir vatandaşın paralarını düşürdüğünü fark ettim. Bekledim gelir diye gelmedi, sosyal medyaya verdim gelsin parasını alsın ancak bir hafta geçmesine rağmen halen şahıs gelmedi. Bize ait ve hakkımız olmayan paraya el süremeyiz. Umuyorum bu haberlerden sonra parasını düşüren vatandaşımız gelip parasını alıp bizi bu dertten kurtarırsın" diye konuştu.

YORUMLAR


TOKİ'den Piyasaya Yarım Milyar TL'lik Yastık Altı Katkısı Televizyona Kilitlenen Emeklilerin Fotoğrafı, Sosyal Medyada Gündem Oldu

Manavda Kasiyerlik Yapan Kadın, 9 Yıl Boyunca Her Gün Kasadan Para Çalmış İşten Erken Çıkan Koca, Evinde Karısıyla Yakaladığı Adamı Bıçakladı