İsabeyli'de Bilgisayar Kursunu Tamamlayanlar Sertifikasını Aldı - Son Dakika

İsabeyli'de Bilgisayar Kursunu Tamamlayanlar Sertifikasını Aldı

03.01.2012 10:27
İsabeyli'de Bilgisayar Kursunu Tamamlayanlar Sertifikasını Aldı, System.String[]

Nazilli'ye bağlı İsabeyli Beldesinde Nazilli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından açılan bilgisayar işletmenliği kursları sona erdi.

Nazilli'ye bağlı İsabeyli Beldesinde Nazilli Halk Eğitim Merkezi ve Akşam Sanat Okulu tarafından açılan bilgisayar işletmenliği kursları sona erdi.

Nazilli Halk Eğitim Merkezi Müdürü Muhlis Sönmez, gazetecilere yaptığı açıklamada, İsabeyli Belediyesi ile imzalanan protokol gereği İsabeyli'lere ve Adnan Menderes Üniversitesi öğrencilerine yönelik olarak bilgisayar işletmenliği, İngilizce, zihinsel engelliler, hasta ve yaşlı refakatçisi yetiştirme, okuma-yazma kursları açtıklarını belirtti.

Bilgisayar işletmenliği kursunun sona erdiğini ifade eden Sönmez, "160 saat devam eden kursumuzda başarılı olan 23 kursiyerimiz sertifikalarını aldılar" dedi.

- AYDIN

- Kaynak: AA

Son Dakika Yerel İsabeyli'de Bilgisayar Kursunu Tamamlayanlar Sertifikasını Aldı - Son Dakika

YORUMLAR

Son Dakika

Charlie Hebdo'dan Cumhurbaşkanı Erdoğan'a alçak saldırı! Ahlaksız karikatüre Türkiye'den tepki yağıyor Meteoroloji'den 13 il için için sağanak ve gök gürültülü sağanak uyarısı İnşaatta elleri ve ayakları bağlı kız çocuğu bulundu MAK Danışmanlık, son seçim anketinin sonuçlarını paylaştı! Barajı üç parti geçiyor Azerbaycan'dan darbe yiyen Paşinyan, halkını tehdit etti: Geri duranları, kaçanları ağır cezalandıracağız Son Dakika: Sağlık Bakanlığı, sağlık çalışanlarına istifa, emeklilik ve izin yasağı getirdi Öldürdüğü hamile kız arkadaşının cansız bedenini yol kenarına atarken görüntülendi Bornozla yatağa atlayan Nusret Gökçe'nin cinsel organı göründü